Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fésűs hajszárítót...

Milyen fésűs hajszárítót ajánlanátok? Tele van a net ezzel: pinkmintlove.hu/products/2-az-1-ben-satin%C2%AE-hajkefe-es-h ajszarito Tényleg olyan jó? 22/L

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 14:30
 1/6 A kérdező kommentje:
2019. dec. 6. 14:30
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon göndör a hajam, és csak ilyennel tudom szépen beszárítani (utána kivasalom persze). Remingtonom volt, de az tönkrement, csak 1 évet bírt ki.
2019. dec. 6. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak a max vállig érő hajon jó és a könnyen kezelhetőn. :( Mármint úgy értem hogy azt lehet vele jól megcsinálni mert ennek az a lényege hogy beszárítja a hajat és nem kell hozzá körkefe meg hajszárító mert egyben van a kettő.
2019. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt nem venném meg, a revlon utánzata. Én most egy philipset néztem ki, annak van sima hajszárítós, fésűs, körfésűs és göndörítős feje. De tapasztalatom nincs vele.
2019. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

És ezek közül?

2019. dec. 6. 18:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont ezt a philipset neztem ki :D. De tényleg nincs tapasztalatom vele.
2019. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!