Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mennyi ideig használjátok...

Ti mennyi ideig használjátok ugyanazt a sampont?

Figyelt kérdés
2019. dec. 7. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg el nem fogy. Több sampont szeretek, de egyszerre csak egy flakont veszek. Nem halmozok.
2019. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Amíg el nem fogy.
2019. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Mármint vannak olyan időszakaim, mikor kísérletezgetek különböző samponokkal. Ekkor szoktam azt csinálni, hogy miután elhasználok egy adott fajta sampont, akkor veszek egy teljesen másfélét, majd utána megint egy másfélét... viszont van amikor akár 1 évig is pont ugyan azt a sampont használom. Mint pl. most. Szerintem már lassan fél éve ugyanazt a sampont használom, mert nincs kedvem kísérletezgetni, és eddig ez a legjobb sampon amit eddig próbáltam.
2019. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában addig amíg kapható
2019. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pici korom óta a Johnson&Johnson baby és kamillás samponokat használom. Volt, hogy kipróbáltam a Pantene Pro-V sampont, bekorpásodott tőle a a hajam, azóta nem kísérleteznek. Most vagyok 29 éves.
2019. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyjából fél év alatt fogy el egy flakon.

Már 3 éve ugyanazt a jól bevált terméket használom, és amíg nem szűntetik meg, nem is kísérletezek mással. Ezen kívül bármit próbáltam eddig, nem jártam szerencsével. Minden mástól száraz, szénakazal kinézetű, “szöszös”, fakó, fénytelen volt. Nincs könnyű dolgom hullámos hajjal, alaposan meg kell válogatnom, mit használok.

2019. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!