Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mindig ugyanazt a parfümöt...

Ti mindig ugyanazt a parfümöt használjátok vagy mindig mást vesztek? Melyiket szoktátok ha mindig ugyanazt? L/20

Figyelt kérdés
Én mindig mást veszek mert mire elfogy megunom az illatot, még nem találtam meg a kedvencem amit akár évekig használnák. :/

2014. febr. 27. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Téli illatom az van, de a tavaszit/nyári friss, üde illatomat még keresem. Ahogyan nyári ruhát sem hordok télen, úgy parfümöt sem. Télre Far Awayt használok: kellemes, édes, "meleg" illat.
2014. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem téli/őszi parfümöm Elizabeth Arden - Red Door, nyárit a napokban találtam magamnak: Essence - Walk In The Summer Rain.

Szeretem még az Eternity-t, de drága, és ráuntam picit, szóval idén biztos nem veszem újra, később talán.

2014. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindig a Lush-tól használom a Lust-ot. Egyszerűen fantasztikus illat.
2014. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem most a Gucci Flora a nagy kedvenc, csak ritkán használom mert nem akarom, hogy elfogyjon :) De az erősebb illatokat én is megunom. A Florat viszont tuti h újraveszem :)
2014. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én mindig a ruhám és az időjárás szerint döntök (nagyon sok parfümöm van, mert szeretem őket és így mindig ezt kapok mindenkitől)
2014. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak alapdarabjaim, amikből mindig kell lennie. Egyébként gyűjtő lévén én is sokszor kapok/megveszem magamnak olcsón. Aztán ebből vagy lesznek új kedvencek vagy nem. Ha nem, akkor elhasználom hangulattól függően vagy eladom/elajándékozom/elcserélem. Ami állandó lakóm a DKNY Women és a Tommy Hilfiger Tommy Girl és a D&G The One. Nem szoktam évszak szerint szelektálni, de a mostani mainstream vonalnak megfelelő macskariogató vattacukros illatokat nagy ívben kerülöm.
2014. márc. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem használok parfümöt csak izzadásgátlós szarokat
2014. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!