Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitöl a Sok pattanas? (felnött...

Mitöl a Sok pattanas? (felnött tartalom)

Figyelt kérdés

Gondolkodtam melyik kategoriaba irjam ezt a kerdes, ne is kövezzetek Meg, sokaknak biztos undoritoan hangzik, nem Kell felhaborodni, ha tulmegy valaki ingerküszöbén akkor azok legyenek szivesen sporoljak Meg a negativ kommenteket.

Szoval sok pattanas jön ki az Arcomon, es megfigyeltem, hogy az utan jelentkeztek miutan parommal szex befejezéseképp lenyelem azt a bizonyos khmmm.... Szoval igen. Masnap vagy harmadnap több pattamasom is lesz. Nem vagyok Mar pubertasban, 26 vagyok. Létezhet olyan hogy összefügg a két dolog? Vagy csak Pont a veletlen müve hogy mindig ugy jönnek ki?


2019. dec. 9. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltál már arra, hogy nem nyeled le, és megnézed, hogy mi lesz?
2019. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van, ha a tejterméknél vagy lisztes dolgoknál figyelnéd ezt meg, orvos is azt mondaná, hogy ne edd, és nézd meg, mi történik.
2019. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!