Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akik pattanásosak,...

Lányok, akik pattanásosak, milyen arclemosót használtok, és milyen arckrémet? 22/L

Figyelt kérdés
Jártam hetente kozmetikushoz, aki kezelte a pattanásaimat, de mivel sokba került ez nekem, így felhagytam vele. Minden alkalommal 4000Ft-ot kellett fizetnem. Inkább veszek akkor valami jó minőségi márkás termékeket. Nektek mi vált be?
2019. dec. 10. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
Alkoholos kézfertőtlenítő.
2019. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

4000 meg olcso is nekem 9500ft minden masodik heten jartam. Most mar 3 havonta kell

Vegyel a kozmetikustol arclemosot, igy biztos nem gagyit es rosszat veszel.

Pattanasokra alkoholos sebfertotlenitovel kenem at.

2019. dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Semmiképpen ne drogériás márkát vegyél mint pl Garnier meg ilyenek.

Gyógyszertárban lehet kapni Cetaphil nevű arclemosót, olyat vegyél, nagyon jó. Arckrémet meg vegyél a kozmetikusodtól. Csak olyat szabad ami professzionális mert azokban nincsenek kemikáliák.

És hetente nem szabad kozmetikushoz járni. Elég havonta - másfél havonta.

2019. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Clean and Clear és az alkoholos kézfertőtlenítő is jó, csak az nagyon szárít.



Neked kell kitapasztalnod, hogy mi válik majd be, mert mindenki más.

Ami az egyiknek bejött az a másikank lehet nem hat. Ez a világon mindennel így van.



Próbáld meg csökkenteni a cukorbevitelt.

2019. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha 22 evesen is allando pattanasokkal küzdesz, akkor nem a kozmetikus meg mindenfele krem a megoldas, hanem a borgyogyasz es egy teljes kivizsgalas (hormonalisan), mert az hogy valaki 4 ezerert hetente kinyomkod göz utan (ezzel max nagyon szuper mikroseruleseket lehet elerni), mert valoszinuleg a problema belülröl ered.
2019. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nyomkodta hetente, hanem plazmával kezelte
2019. dec. 10. 19:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég. El ne kezd szétszárítani alkohollal a bőrödet. Skinsmart.hu-n olvasd el, hogy mit ajánlanak, nagyon profik.
2019. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen bőrgyógyász. Izotretinoin minden eltüntet.
2019. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

em voltam orvosnal es semmi nem derult

ii, pedig mar a fele etelt evek ota elhagytam ami allitolag okozza. tobb doki, magan is. ha kiszarad a borom akkor kezdodnek a gondok is. vegul egy ejszakai kremet hasznalokes savas hamlasztot. nem tokeletes de fenyevekkel jobb. kiserletezgetnem kellett mert a sok tuti anire mindenki eskuszik nalam semmit nem ert. raadasul ez nalunk noagon oroklodik, elmultam mar pedig huszoneves de nem csak en vagyok ilyen nalunk. de mar par eve beletorodtem, se tobb se kevesebb nem vagyok ettol, a kulso amugy sem elsodleges

2019. dec. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amióta áttértem a koreai szépségápolási cuccokra, sokkal szebb a bőröm. Szerintem szerezz be egy jó hámlasztót (AHA, BHA, ha érzékeny a bőröd, akkor pha), valamint én niacinamide-os szérumot is használok.

Az Ordinary nem koreai, de ezeket náluk is be lehet szerezni, tehát Magyarországról is megrendelhetőek. Koreaiból én hámlasztót Cnp laboratory invisible peeling boostert, niacinamidből a Tiam b3-at használom, mellette pedig a Tiam snail and azulene water essence hidratálóját. Lemosót sima drogériás micellás vizet használok.(Niveát)

2019. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!