Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen arc tisztítókat és...

Ti milyen arc tisztítókat és krémet használtok az arcotokra?

Figyelt kérdés
Milyen márkájú? Mennyire vált be nektek amit nap mint nap használtok?
2019. okt. 30. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Garnier 3in1 vált be nekem.
2019. okt. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Himalaya Herbals. Az összes fajtáját használtam már és mindet szerettem. Nekem ez vált be legjobban, kb az egyetlen arclemosó amitől nem pattogtam ki.

Krémet szinte mindig másmilyet veszek. Az egyetlen dolog amit nézek, hogy natúr/érzékeny bőrre való legyen.

2019. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%

Én nagyon sok féle arcápolási terméket próbáltam már ki, több kevesebb sikerrel. Egy hónapja megismerkedtem a Farmasi termékeivel, elsőnek az fogott meg benne, hogy állatkísérletmentes termékek. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Regisztrált tagként házhoz tudom rendelni a termékeket, szóval még a boltba sem kell elmenni értük. 23% kedvezményt kapok bármiből. Én szívből merem ajánlani, én nem bántam meg.

[link]

ezen a linken tudsz regisztrálni

2019. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A CeraVe habzó lemosóját és a hidratálótejet használom (inkább talán testápolónak árulják, de arckrémnek is tökéletes). Mindkettő bevált, egyik sem okozott pattanásokat. A lemosó nem szárít, a hidratáló pedig a kombinált/zsíros bőrömön is jól működik, gyorsan felszívódik annak ellenére, hogy a dobozon száraz/nagyon száraz bőrre ajánlják. Ár-érték arányban ezeknél jobb szerintem nincs.
2019. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!