Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert van tomegnovelo szer a...

Miert van tomegnovelo szer a hajvitaminban?

Figyelt kérdés

Szeretnem szedni ezt a hajvitamint,de nem ertem miert van benne tomegnoveloszer.Ettol nem fogok hizni?Eleg hizekony tipus vagyok.Tudtok valami jo hajvitamint?

[link]

Errol a hajvitaminrol beszelek.



2019. dec. 18. 21:28
 1/4 anonim válasza:
100%
A tömegnövelő szer nem a te tömegedet növeli, hanem a gyógyszerét. Valamit tenni kell bele, hogy összeálljon a tabletta.
2019. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt hogy egyben maradjon a tabletta, másrészt ha csak a hatóanyag lenne benne önmagában akkor körülbelül homokszem méretű lenne az egész.
2019. dec. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de van olyan vitamin amibe nincs ilyen szer:(
2019. dec. 19. 13:42
 4/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Na, most fakadok sírva. Reméltem, hogy ez a tag egyedül van a világon: https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__973..

Igen, van olyan vitamin, amiben nincs ilyen szer, például ha nem tablettáról, hanem kapszuláról van szó, azon van egy külső burok, ami összetartja a hatóanyagokat, vagy pl. 1000 mg C-vitamin már van olyan nagy méretű, hogy nem okoz gondot, hogy megtaláld...

DE például nézd meg az általad linkelt terméknél a Tápértékek fülön a hatóanyagok mennyiségét. Összeadtam neked: összesen 37 milligram hatóanyag van a tablettában. El tudod képzelni, hogy az mennyi? (Nem.) Vegyél egy vonalzót és nézd meg, hogy mennyi rajta 2-3 milliméter. Na, ekkora lenne a tablettád, ha nem lenne benne valami, ami nagyobbá teszi.

Úgy látom, egyeseknek tényleg szükségük lenne egyfajta tömegnövelőre: agytömeg-növelőre.

2019. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!