Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony, száraz hajra milyen...

Vékony, száraz hajra milyen hajszárítót tudnátok javasolni amivel lehet hajat formálni de nem szárítja ki teljesen a vèkonyszálú hajat?

Figyelt kérdés
Van egy remington keratin protekt hajszárítóm aminek a teljesítménye 1800w-2200w. Három hőmérsékletet lehet állítani és ket levegőfúvási erősséget. A közepes hőmérsékletet használom, de az viszont kevés ahhoz hogy hajat formáljak, a legmagasabb hőmérséklet fokozat meg már éget. És szerintem túl nagy teljesítményű a hajszárító az én vékony, száraz hajamhoz. Hajszáritás után elveszíti a hajam a selymes tapintását és csillogását.

2019. dec. 19. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök. Nekem göndör, száraz, de sűrű a hajam, viszont leginkább úgy néz ki, mintha belenyúltam volna a 220-ba. Így lemondtam a hajformázásról, a lehető legalacsonyabb fokozaton diffúzorral szárítom a hajam. Kulcsfontosságú még a sampon, nekem a hidratáló hatású sampon+balzsam jött be, bár amit eddig használtam, nem túl gazdaságos, ezért majd újat kell keresnem. :( Szóval, ha a frizurád engedi, akkor hagyd a forrólevegős hajformázását.
2019. dec. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem került rossz helyre ez a kérdés? Mi köze ennek a szüléshez?
2019. dec. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A közepeset kellene használnod csak hosszabban


Nekem közepes, a vékonyszálúak szerint vastagszálú hajam van, kifejezetten hosszú..a derék és csípő közti ívig ér.., ahhoz is, ha formázok, akkor a legmagasabb fokozatokat nem használom... /


Azt csak akkor, ha gyorsan meg akarom szárítani, hogy utána vasaljam, besüssem...egyebek.


Anyukám viszont esküszik a hajszárítós kefére

Az épp csak fúj.. de közvetlen közelre..

Egyébként is körkefevel szárítana.

Lassabb, de tartósabb eredmény

/ rövid haja van/

2019. dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is szárítottam egy jó ideig hajszárítós kefével. Azok a hajszárítók általában kisebb teljesítményűek is, és nem szétbombázzák a hajad hanem formára szárítják.


De ahogy írják is előttem: fontos a megfelelő sampon+balzsam.


Én szoktam úgy is szárítani,hogy félszárazra megszárítom csak közepes levegőt fújatva, majd hajhabot teszek rá és formára szárítom.


Esetleg hajcsavarót próbáltál már? Hajhabbal az is egy ój megoldás lehet, és tartós.

2019. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A hajhabot nem szeretem, ragad tőle a hajam :-(. Dove sampont és balzsamot használok, nagyon meg vagyok elégedve vele, de a hajszárítò kiszárítja a hajamat. Még hajvégápolótis használok minden alkalommal. Ha közepes fokozaton szárítok és formázok, nem lesz tartós a forma hamarabb lelapul. Ha meg túl sokáig -formázom közepes fokozaton, akkor meg ugyan ott tartok mintha melegebb fokozaton szárítanám be a hajamat. Ugyanúgy káros sokáig közepes hőmérsékleten szárítani. Általában előbb közepes hőmérsékleten megszárítom, majd a legmelegebben beszárítom körkefével.
2019. dec. 19. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha vékonyszálú a hajad egyértelm,hogy hajhab nélkül lelapul. Keress olyat ami nem ragad, rengeteg van. Persze ha vizes lesz nemigazán remek, de tartósabb és formázhatóbb.
2019. dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

használsz hővédőt, ha beszárítod a hajad? ha nem, egy próbát mindenképp megér

van olyan hajvégápoló olaj, ami hővédő is egyben, én olyat szoktam használni hajszárításnál és úgy kevésbé szárítja ki

2019. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a hővédő sprét, mert hamarabb bezsírosodik tőle a hajam. Én a hajszárítóban látom a hibát.
2019. dec. 20. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!