Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alpecin Koffein sampon vélemén...

Alpecin Koffein sampon vélemények?

Figyelt kérdés
hatásos? dúsabbá teszi a hajat? nektek bevált?

2019. dec. 21. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

többnyire jó véleményeket olvastam róla, de azért vannak kivételek

[link]

itt találsz rengeteg értékelést, ez talán többet segít

2019. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem elől kinőtt végre a már régóta elkopaszodott rész:) rengeteg babahaj és gyorsult hajnövekedés és dúsulás volt nekem:)
2019. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
A nagyapámnak már nagyon hullott a haja, és szinte azonnal helyreállt. Sőt pár hónap alatt dúsúlt rendesen. Remélem neked is segít. :)
2019. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hat en nem vettem eszre hatast:D hajhullasra vettem de semmi...a vitamin segitett
2020. máj. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ.. természetes kopaszodásra nem nagyon használ, azt nem lehet egy könnyen megállítani, bár a páromnak megmentette a még élő hajhagymáit, itt ott jött egy kis baba haj, csodát nem tett.

Nekem is dúsította a hajam, babahajak nőttek szintén, nőni nem nőtt tőle. Ha száraz a hajad, akkor nem ajánlom mert nekem nagyon szárított még pakolás mellett is, emiatt hagytam abba a használatát.

2020. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Katalin001 válasza:
100%
Negyven éves nő vagyok; a harmincas éveimben kezdett hullani a hajam fésülködés közben, vagy amikor végighúztam az ujjaimat a hajamon akkor is hullott. Olyan volt, mintha gyengék volnának a hajhagymák, nem fogná semmi a hajszálakat. A nőknek ajánlott koffeines samponok nem segítettek. Gondoltam, kipróbálom az Alpecint. Már az első mosás után megállt a hajhullás, fésülködés közben sem hullott többé, esetleg minimálisan hajmosás után, előtte egy maréknyi haj is kijött. Továbbá újabb hajszálak kezdtek nőni.De rengeteg!
2022. jan. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Alpecin sampontól kicsit bizsereg a fejbőr, még ezen kívül a sörélesztőt is ajánlják köröm és haj erősító hatású.
2022. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

4 éves kérdés lassan, de azért engedd meg, hogy válaszoljak. Évek óta küzdök mikro méretű korpákkal. Szerintem középiskolás korom óta tűnt fel először, amikor sepertem a hajam hullottak belőle. Elég volt hozzá egyetlen seprés és már estek is kifelé a nagyon apró szemű korpák. A fodrászok sem vették észre, olyan apró. Meg is lepődtek, amikor meséltem. Javasoltak mindent, bio sampon, ilyen márka olyan márka. Nem egy nevesebb gyártó termékét kipróbáltam, de semmi eredmény. Gyanakodtak bőrbetegségre is, de odáig már nem jutottam el, hogy kivizsgáltassam, nem is kellett. Mondom egye fene. Kipróbáljuk a koffein sampont. Körülbelül 1-2 hét, 2-4 hajmosás és mintha nem is lett volna problémám soha. Hát mondom ilyen nincs. Nem dolgozok a cégnél, nem keresek rajta, ha reklámozom, de nekem nagyon is segített. Még most sem akarok napirendre térni. Azt hittem ilyen is csak a reklámokban van. :D Bátran ajánlom, aki korpával küzd.


ui.: Igen, látom, hogy a kérdező a hajdúsítás felől érdeklődött.

2023. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!