Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sajnos évek óta nem nől a...

Sajnos évek óta nem nől a hajam ami egyre jobban zavar! Már ki próbáltam minden létező balzsamot, olajokat, nem igazán láttam eredményt. A kova föld kapszuláról mi a vélemény?

Figyelt kérdés

Szedtem már más fajta bogyókat kúra szerűen ,de nem adom fel:)

Sajnos póthajra "kényszerülök" mivel váll fölé érő a hajam és nem érzem így jól magam .

Rengetek gyümölcsöt és zöldséget fogyasztok szóval ha tudtok valami kis segítséget mondani azt nagyon szépen meg köszönöm előre is !

Kellemes Ünnepeket Kívánok !


2019. dec. 22. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Nincs ilyen hogy nöl. Azért nem nöl.
2019. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

A titok: a vágatás. Vágasd gyakran! A törött hajvégek regenerálódására "pazarolja a hajad az energiát", amit növekedésre kéne fordítani. Ha egészséges a vége, gyorsabban fog nőni.

Ne kenj rá minden sz+rt, ne szedj minden sz+rt, és ne vasald, csavard, max. alkalomszerűen.

Az egyszerűség és a kímélés a jelszó.

2019. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fura, de vannak olyanok akiknek egy bizonyos hosszig nem tud megnőni a haja, de valójában ugye ez a törés miatt van.

Van egy barátnőm, akinek a vállát súrolja a haja, de bármit szed, bármit csinál egyszerűen nem nő meg. Az anyja fodrász, elhiheted, hogy mindent megpróbáltak.

2019. dec. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2019. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Alpecin koffein sampon és ricinus olaj hatásos :)
2019. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

"A titok: a vágatás. Vágasd gyakran! A törött hajvégek regenerálódására "pazarolja a hajad az energiát", amit növekedésre kéne fordítani. Ha egészséges a vége, gyorsabban fog nőni."


Ez nettó baromság. A haj elhalt szaru. Nem regenerálódik, nem gyógyul.


Vágatni azért kell, mert a sérült hajszál törik, és rövidül. Ezért nem látszik, hogy nő.


Kérdező!

Vágatni tényleg érdemes, valamint hagyd el a hajvasalást, a túl forró szárítást, és ápold.

2019. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem se nő meg egy bizonyos hossznál tovább. Egyrészt nagyon kócosodik, törik. Másrészt a fodrászom szerint van, akinek rövidebb életűek a hajszálai, előbb kihullik, mint megnőne.
2019. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ricinus olajat használtam kúra szerűen is ,és csak hullott tőle a hajam .

Vágatni szoktam a végéből 1,5 havonta .

Már nem tudok mit ki találni,nagyon idegesít !

Anno pár éve ,nem kellett fél év és a frufrum le ért az államig,pedig vasaltam is ...most azért sem !

2019. dec. 23. 08:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Borotvált kopaszról kezdve, biztosan újra nőne egy darabig.
2019. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!