Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya ha a csípőm...

Nagyon csúnya ha a csípőm szélesebb a combomnál? Acél merevítős fűzővel ha össze nyomom fogyok is? Próbáltam rengeteg tornát, de a csípőm nem fogy, és ez nagyon zavar.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, ha a csípőd szélesebb a combodnál, hiszen alatta két comb is el kell férjen.
2018. ápr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csúnya. Szerintem is ez a normális.

Ne nyomd össze magad.

Gondolom, azért nem fogy, mert a csontból nem lehet lefogyni.

2018. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a csúnya, ha nem lenne szélesebb.
2018. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Tudsz linkelni képet, hogy most milyen, és milyet szeretnél? Természetes netes képet, nem kell saját magadról.
2018. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A csípő szėlesebb kell legyen, mindegy hogy fėrfi vagy nő. A derėk szokott keskenyebb lenni vagy kb csípő szėles ha a sörhasas dolgokat kihagyjuk...
2018. ápr. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy el sem tudom képzelni, hogy a csípőm ne legyen szélesebb a combomnál.

Olyat meg még nem hallottam, hogy valaki acélizés hogyhívjákkal fogyott volna.

Csípőről pedig két ok miatt nem fogytál valószínűleg: -mert a torna nem fogyaszt

-mert lehet a csípőcsontodból akarsz fogyni, az meg lehetetlen.

Ha megfogadsz egy jó tanácsot addig fejezd ezt be, amíg a nyomorgatás miatt meddő nem leszel, mert akkor aztán lesz miért sírni.

2018. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Egy nőnek úgy jó ha szélesebb a csipője, nőiesebb.

Ha fűzőt használsz akkor az izmod teljesen elfog satnyulni, le fogsz löttyenni.

Ez akkor fog látszani amikor leveszed a fűzőt és megereszkedik minden, löttyedt leszel.izom nélkű

ül.

Arc nélkűl tehetsz fel képet magadról és arról a részről.

2018. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is a széles csípő nem lehet baj, sőt. Ha még fűzőt is hordasz, az még jobban kiemeli a nőies alakot, szép vékony lesz a derekad. Persze néha érdemes kicsit tornázni, de a fűzőtől semmi bajod nem lesz, ha ésszel hordod! Ja és ne sajnáld a pénzt a jobb minőségű acélmerevítős fűzőktől.
2018. máj. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!