Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teafaolaj kinek segitett a...

Teafaolaj kinek segitett a pattanasos borere?

Figyelt kérdés
Tenyleg nagyon hatasos pattanasok ellen?
2019. dec. 25. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem telik el úgy egy hét, hogy ne jönne elő egy, két pattanás, nem sok, de nagy. Egy két nap alatt leviszi nekem, csak vigyáz, hogy ne vidd túlzásba, mert hamlani kezd.
2019. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen. Tényleg nagyon hatásos. De figyelj oda arra hogy mégis milyent veszel. Ha kevés pattanásod van érdemes egy erősebb oldatot beszerezni s azt csupán a pattanásra tenni viszont ha az egész arcod problémás akkor próbálkozz krémmel vagy én kifejezetten ajánlom azokat a keverékeket amelyikekben valami ápoló olaj is található mint például a kókuszolaj(ez megvédi az arcbőröd hogy nehogy túlságosan kiszáradjon)
2019. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es ha pl belekevernem valami arc krembe ugy is hatasos?
2019. dec. 26. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Aloe vera gélbe keverd bele. Kicsit csípi majd a bőröd, de nagyon hatásos a pattanások kialakulása ellen, és ha ki is jön rajtad sokkal gyorsabban elmúlik. (csak 100 % os tisztaságú teafa olajat használj, amit gyógynövény boltban, vagy drogériában veszel) [link]

Merem állítani csodát tett a bőrömmel mióta a kettő kombinációját használom. Pár csepp levendula olajat is tehetsz hozzá.

2019. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!