Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A teafaolaj tenyleg jo a...

A teafaolaj tenyleg jo a pattanasos es miteszeres borre?

Figyelt kérdés
Nektek bevalt? Esetleg ha mas hatasos termekeket tudtok akkor kerlek segitsetek!

2015. júl. 17. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem használtam még, de sokfelől hallottam hogy bevált.

De ez bőrfüggő!

2015. júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem nem hatott
2015. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be, szétszárította a bőröm. Inkább a La Roche-Posay Effaclar lemosojó tett jót, drága, de sokáig elég és látványosan csökkentette a pattikat.
2015. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem avonos arclemosó+tonikom van, de ugyanolyan bőrradír és arcmaszk is. Teafás és uborkás verzió, ilyen kis zöld tubusban van. Én szeretem, mert puha lesz tőle az arcom, az arcradír is nagyon jó. Nem vagyok nagyon pattanásos, csak a miteszerek az orromon és a homlokomon néhány kicsi valami, aminek semmi színe nincs, csak kipúposodik egy nagyon kicsit, de van benne anyag, az utóbbiból szerintem egy kicsit kevesebb van, de nem mernék megesküdni rá. Én mindenesetre szeretem.
2015. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat😊
2015. júl. 18. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!