Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teafaolaj es aloe vera gel...

Teafaolaj es aloe vera gel hatasos pattanasok ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Vettem aloe vera gelt es teafaolajat.

Milyen aranyban keverjem a kettot ossze hogy hatasos legyen a pattanasok ellen?


2019. dec. 27. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, én egy flakon aloe vera gélbe először 10 cseppet tennék. Teszteld az arcodon aztán még emelheted az adagot. Én úgy szeretem ha kicsit csíp, de kinek hogy. Az biztos, hogy nagyon hatásos pattanások ellen. Az még jobb lenne ha van egy üres tégelyed és először abban kísérletezel, mert kivenni már nem olyan egyszerű :)Pár csepp levendula olajat is tehetsz hozzá, az is nagyon jó pattanásos bőrre. Picit lehet ki fog pirosodni az arcod, de 5-10 perc múlva elmúlik. Használat előtt rázd fel jó alaposan.
2019. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2019. dec. 27. 20:11
 3/7 A kérdező kommentje:

Teafa illoolajat talaltam az is jo?

Azt irja h gombaolo hatasu is

2019. dec. 27. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy 100% os tisztaságú illóolaj legyen. Ha gyógynövényben vagy a Rossmanban, DM-ben találtad akkor valószínűleg jó. De 100 ft os boltban, kínaiban ne vegyél ilyesmit.
2019. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rossmanban vettem. Koszonom szepen
2019. dec. 28. 21:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Én külön használnám, az aloe-vera gélt az egész arcon, nem túl vastagon, aztán ha az beszívta a bőröd akkor csak a pattanásokra a teafa olajat.

A teafa olaj nagyon kiszáríthatja a bőrödet, ezért nem ajánlom hogy egész arcra kend

2019. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar egy hete hasznalom osszekeverve a kettot reggel es este. Eddig nem szaradt ki az arcom de miota hasznalom pattanas se jott ki :D
2020. jan. 1. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!