Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék mitteszerek,...

Mit tehetnék mitteszerek, pattanások ellen 9 napon belül? 14/l

Figyelt kérdés
Azt hallottam, az Aloevera 5 nap alatt javít a helyzeten, de hol lehet ilyen növényt találni? A kozmetikus azt mondta, hogy legalább 2 héttel előtte kellett volna menni tisztításra, de most már nincs mit tenni... Ilyen befelé és kifelè növő Mount Everest-ek, valamint az orromon kis fekete mitesszerek vannak, milyen házi praktikákat, vagy bolti krémeket ajánlotok, hogy eltünjenek? :)

2014. júl. 11. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogkrém, lóbalzsam(mentolos), méz, erre való teakeverék
2014. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld pacsi :) jöhetnek még válaszok, tapasztalatok!
2014. júl. 11. 17:24
 3/8 anonim válasza:
88%
fogkrémet kenj az arcodra, vagy hintőpor:D a fogkrém az hatásos, de nekem sajnos csak a következő napig:S
2014. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én azért elmennék első körben kozmetikushoz. Csodát nyilván nem tesz ennyi idő alatt, de sokat javít a helyzeten. Bár lehet másikhoz mennék, nem akit kérdeztél, mert ha azért mondta, mert két hét alatt múlik el a nyoma, akkor egy hentes. :D

Gondolom okkal akarsz épp 9 nap alatt eredményt. Ilyenkor a legrosszabb, amit tehetsz, ha vadul kísérletezgetsz és mindent az arcodra kensz. Mi van, ha valamelyik kiüt, allergiát vált ki, és úgy elfajul a helyzet, hogy azon tényleg nem lehet javítani hetek, hónapok alatt se? Inkább maradj a már kipróbált dolgoknál - főleg a házi, növényi alapú pakolások esetében, sok az allergén közöttük, itt a pollenszezon, még a keresztallergiákkal is számolni kell.

A fekete mitesszereket kinyomja egy kozmetikus. Bolti pakolások közül a freeman avokádósat ajánlom. Plusz fontos, hogy reggel és este ne hagyd ki a tisztítást, tonizálást, hidratálást.

Ennyi idő alatt természetesen nem lesz hibátlan bőröd, ezért mindenképp szükséged lesz egy jó korrektorra és alapozóra is. Nem ajánlom, hogy mindennap vakold ki magad nyugodt szívvel, de egy-egy különleges alkalom belefér.

Aloeverát pedig kertészetekben, virágüzletekben lehet kapni, csak azt felejtik el megemlíteni, hogy a növény 4-5 éves kora előtt nem igazán alkalmas gyógyászati, kozmetikai célokra, illetve bajt nem okoz, de nem is segít. Max ha valakinek van régebbi növénye, attól tudsz kérni egy levelet. De vannak különféle aloés készítmények, spray-k is a drogériákban, bioboltokban, ha nem sikerülne magához a növényhez hozzájutni.

2014. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi a választ, olyan rendesek vagytok :)) persze, a napi 2 arctiszítás természetes, emellett egy gyulladáscsökkentőt 2 naponta, és egy cleanandclear miti eltávolító krémet használok, de ez most elfogyott, úgyhogy a tejes-zselatint szeretném kipróbálni :) amúgy 1 hetes táborba megyek, az arcom nem olyan durva, de a korrekzor azért csak kell, mert elég hülyén nézek ki amikor kipirosodok, a kis szörnyecskék pedig világítanak az arcomon :D
2014. júl. 11. 21:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyulladt pattanások és sebek ellen Sudocream, láthatóan gyorsítja a gyógyulást. Miteszerekre ne kerüljön, mert zsíros, nehéz krém és csak eltömítené a pórusokat. É is ezt használom, nagyon jó. Igaz, hogy nem olcsó (2200 Ft), de megéri, mert nagyon sokáig elég.


Miteszerek ellen jó lehet az a zselatinos dolog, volastam már róla tesztet, de még nem próbáltam.

2014. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja a Sudocreamhez azt elfelejtettem még leírni, hogy csínján bánj vele és jól egyengesd el, mert olyan szinten javítja a bőrt, hogy foltos lehet tőle az arcod. Tehát ahova kensz az elüt attól a résztől ahova nem kensz. Velem már előfordult többször is :D
2014. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
A fogkrém a büdös életben sem fogja eltüntetni a pattanásokat.
2014. júl. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!