Kimerjem próbálni?

Figyelt kérdés
Rendeltem az Avonból egy ClearSkin Scrub arcradirt, mert már nagyon régóta nem használtam. A régi ami volt nekem annak a nevére sajnos már nem emlékszem. Megrendeltem, itt is van kéznél, de viszont most félek,nehogy fellépjen valami bőrirritáció vagy hasonló..azért az arcom,mégis csak az arcom. Nem egy olyan környék amit könnyen ellehet takarni. Most kicsit vacilálok...tudnátok róla mondani bármit is? Kimerjem próbálni? Felléphet bőr irritáció?

2019. dec. 27. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felléphet. A felkar belső oldalán kell tesztelni, 3 nap egymás után. Ha ott semmilyen irritáció nem lép fel akkor elvileg az arcon sem fog. Viszont jó ha tudod, hogy a bőrradír túl dúrva az arcnak, mikrosérüléseket okoz. Inkább hámlasztót használj, az sokkal kíméletesebb.
2019. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem extrém érzékeny az arcom, de én használtam clear skint és nem lett semmi baja a bőrömnek tőle.
2019. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Don't fos.
2019. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!