Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsan korpasodo es zsirosodo...

Gyorsan korpasodo es zsirosodo hajra barmilyen segitseg?

Figyelt kérdés

Ezeket probaltam eddig:

-H&S sampon

-Balea-s hajszesz

-szodabikarbona

-mar 1 honapja szedek hajvitamint

Sargas korpa van a fejboromon, ha megvakarom a fejemet, akkor a kormeim alatt latom a korpat hajmosas utan kb 18-24 oraval..


2019. dec. 27. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tizenéves koromban nekem is komoly gondom volt, semmi sem segített. Minde nap mostam, aztán huszonéves koromban elmúlt.
2019. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

19

Nagyjabol fel eve tart, de nem mindig idegesit, csak idoszakosan😂 most, hogy elhasznaltam egy flakon hajszeszt rajottem, hogy sokat nem segitett..

2019. dec. 28. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Naturland detergens sulfuratum segített, gyógyszertárban lehet kapni, kb 600 forint és hónapokig elég, ezt bőrgyógyász ajánlotta. Egy próbát megér, hátha neked is jó lesz.

[link]

2019. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anno azt én ishasználtam, meg még 2-3 másik bőrgyógyász által ajánlott sampont, egyik sem volt hatásos.
2019. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A medea kenes sampont is kiprobaltam, mar 3 hete hasznalom. Az elso 2 mosas utan tenyleg szaraz lett a hajtovem, de most kb 30-40 oraval keaobb hajmosas utan ha picit megvakarom a fejem, a kormom alatt leaz korpa es meg a pulcsimon is
2020. jan. 18. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!