Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tippek gyorsan zsírosodó haj...

Tippek gyorsan zsírosodó haj ellen?

Figyelt kérdés

Vasárnap szoktam hajat mosni, hetfőn még szép, de kedden már zsíros lesz, már csak összefogva vállalható. Csak szerda délután szoktam hajat mosni, mert délelőtt itthon vagyok. De így is, hogy csak hetente kétszer mosom, a mosás utáni második napra már zsíros.

Nagyon utálom!

Régebben hetente háromszor mostam, de akkor ha vasárnap mostam, akkor már hétfő késő délután, estefelé csúnya volt.

Nem tudom, ha minden nap mosnám, akkor már a mosás után 12 órával zsíros lenne?

Vannak ismerőseim, akik mindig kiengedve hordják a hajukat, és soha nem zsíros nekik, tehát amikor megmossák nyilván akkor se nagyon zsíros nekik. Hogy csinálják, hogy az ő hajuk nem kezd el gyorsabban zsírosodni?


Ha van valaki, aki hasonló problémával küzdött és talált megoldást, az kérem ossza meg velem!

Biosamponok, vagy valami házi csodaszer?

Valaki segítsen! :(


2019. nov. 26. 22:03
 1/3 anonim válasza:

Más az ő hajtípusuk és ezért nem zsírosodik olyan gyorsan nekik, vagy lehet hogy minden nap mossák ( persze ez magyon nem jó)

Én nekem is ilyen problémám van , csak én edzésre járok és ezért minden edzésen megizzadt a fejem, hajam szoval már második nap nagyon csúnya.

Próbáld ki a Shauma sampont zsírosodó hajra. Esetleg kérj valami gyógyszeres sampont a gyógyszertárba ami segít.

De tinikorba ez teljesen normális és sajnos nem tudink sok mindent tenni ellene.

Esetleg próbálj ki fonatot arra a napra amikor zsíros mert akkor talán nem látszik annyira.

2019. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de gimnázium 10. osztályáig én hetente egyszer mostam hajat és nem látszott egyáltalán zsírosnak,de azóta mintha valami elpattant volna, sokkal jobban zsírosodik a hajam munt előtte. Én próbálom nem piszkálni napközbe, mert attól mégjobban zsírosodik. Sajnos más praktikát még nekem se sikerült találnom. Heti 2x mosok hajat amúgy
2019. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kénes sampon nagyon bevált.

Plusz még mielőtt megmosom a hajam a tövét haj olajjal megmaszírozzom.(Mivel a sampon az elég sok olajat eltakarít,így a hajunk még többet termel.Ezzel le lehet csökenteni.)

Mosd kevesebbet,most Úgyis karantén van.Nekem is olyan volt a hajam,hogy konkrétan 1 nap alatt bezsírosodott.Most már 3-4 napig bírja,de csak heti egyszer mosom vagy néha 8-9 napig is elhúzom.(ha nem megyek ki.)

2020. ápr. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!