Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemcsés felületű vattakorongg...

Szemcsés felületű vattakoronggal hogy kell arcot radírozni? Arcmosás és öblítés után ugyanabból az arclemosóból tegyek rá, és a nedves arcot dörzsölgessem?

Figyelt kérdés
Szóval nem kimondottan arcradírról van szó. Olvastam, hogy ilyen vattakoronggal is lehet radírozni.
2019. dec. 29. 22:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy ilyenkor nem kell először arcot tisztítani, hanem csak tegyem a korongra az arclemosót?
2019. dec. 29. 22:25
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk kicsit furcsa ez a módszer, mert a normál arcradírt a kezünkben kell felhabosítani, és vattakorong nélkül felvinni.
2019. dec. 29. 23:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utána kellett volna olvasnod. Életemben nem volt olyan, hogy vettem valami szépségápolást, aztán itt görcsöltem az oldalon, hogy hogyan használjam. Olvass utána, mások hogy használják.
2019. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Még én sem vettem, csak olvastam róla :)


[link]

2019. dec. 30. 00:36
 5/8 anonim ***** válasza:
A véleményeknél adnak tippeket meg tapasztalatokat arról hogy hogy kell használni.
2019. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az arclemosóból tegyek erre a korongra, és úgy vigyem fel a nedves arcra, majd öblítés, vagy pedig először arclemosót a nedves arcra, és öblítés előtt dörzsölgessem a koronggal? Bocsi, ha hülye kérdés, de tényleg nem vagyok otthon ezekben. Eddig csak sina arcradírt használtam, de most kipróbálnám ezt is.
2019. dec. 30. 18:00
 7/8 A kérdező kommentje:

Alkalmazása: hetente 1-2 alkalommal a megtisztított bőrön lemosóval vagy vízzel. Ne használjuk aknés és irritált bőrön.


Szóval arclemosás után kell használni, és látom, hogy a véleményezők közül valakik tonikkal használják, de lehet arclemosóval is, vagy az hülyeség, mert akkor már -szálán lenne az arclemosó?

Vagy inkább: arclemosó - ez a korong sima vízzel - tonik?

2020. jan. 13. 00:17
 8/8 A kérdező kommentje:
szálán=duplán
2020. jan. 13. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!