Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált hajszinező módszer?

Bevált hajszinező módszer?

Figyelt kérdés
Szilveszter alkalmából szeretném a hajam valami színnel feldobni,de nincs itthon semmi szinezőkréta,ételfesték amik nekem beváltak.Esetleg valami ötlet hogy a középszőke hajamból hogy tudok kéket,zöldet vagy valami színeset csinálni?
2019. dec. 30. 14:29
 1/2 BadKiwi válasza:
De ez a hajad eredeti szinétől ia függ,meg attól is,hogy meddig akarod a szines hajat. Ha pár napig,akkor lehet kapni,ilyen fújos hajszínezőz,olyan mintha dezodor lenne,csak felfújod a hajad,és szines. Ha több ideig szeretnéd az is necces,mert az ilyen szinek,hogy kék,zöld,hamar kopnak a hajbol. Sötét hajat akkor szőkíteni kell,s úgy ráfesteni. De ha tartóst akarsz,bízd fodrászra.
2020. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tartósan szerettem volna!De már megoldottam,csak szilveszter alkalmából tartottam jó ötletnek.
2020. jan. 2. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!