Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullásra mit használjak...

Hajhullásra mit használjak vagy mit szedjek, hogy megállítsam a hajhullásomat? Nagyon ijesztő:/ 18/F

Figyelt kérdés
Hétköznap kénytelen vagyok mindennap hajat mosni mert waxot használok..hétvégente tudom csak "pihentetni a hajam"
2020. jan. 4. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy teljeskörű vérvizsgálat és góckutatás első körben. Ugyanis a hajhullás az már valamilyen belső abnormális dolog következménye. Egy lehet egy rossz fog, vagy mandula, vagy vitaminhiány, stb. Addig teljesen feleslegesen költesz vagyonokat "csodaszerekre".

Egy fodrász.

2020. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 jól mondja! 18 évesen nem normális a hajhullás, legalábbis észrevehető mértékben nem.


Amit az #1 javasol, háziorvos, labor, tényleg fontos, mert lehet, hogy vitaminhiánytól van, de lehet, hogy valami súlyosabb betegség tünete.

Amit #1 nem irt, hogy ezek mellett BŐRGYÓGYÁSZ mindenképp!


Viszont, bár én nem vagyok fodrász, de óriási baromságnak tartom, amit a hajaddal művelsz. Én is férfi vagyok, nálad egy tizessel idősebb, adok magamra, adok a frizurámra, de nem waxolok, és hetente 1-szer mosom.


Lehet kapni olyan baromi jó hajerősitő növényi olajakat, balzsamokat, amiket ha reggel felkensz zselé meg wax helyett, ugyanúgy tartást ad a hajnak, csak se lemosni nem kell róla, se nem kárositja, ellenkezőleg, táplálja is. Én is ilyet használok évek óta, és egészséges a hajam ;)

2020. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyébként jó eséllyel a hajhullást is te magad idézed el a napi waxolással, mosással.

Ha kopaszodásra hajlamos vagy, akkor jól felerősiti az ilyesmi a folyamatot (tapasztalat)

2020. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első fodrász válaszoló vagyok. Bőrgyógyász is maximum tüneti kezelést ad, azt, hogy mitől hullik a haj, nem biztos, hogy ki tudja deríteni. A pályám elején ekcémás volt a kezem, nagyon durván. Természetesen allergiatesztet végzett a bőrgyógyász, a 24 órás hátra felragaszthatót is, azokkal az anyagokkal amikkel fodrászként érintkeztem. Nem voltam semmire allergiás. Szteroidos krémet kaptam, attól elmúlt, de az okot nem tudta kideríteni. Majd beutalókkal küldött tovább góckutatásra és a fül-orr gégészeten vettek minták a torkomból és ott volt gyulladás a mandulámról, ami az ekcémát okozta. Antibiotikumot kaptam, és az ekcéma is nyomtalanul eltűnt.

Ezt csak arra írtam, hogy olyan dolgoktól is lehetnek a testünkön rendellenességek, amikről nem is gondolnánk.

2020. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!