Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ertelme van egyenes hajat...

Mi ertelme van egyenes hajat vasalni?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondjak, hogy sokkal szebb, ha at van vasalva az egyenes haj. Nekem szogegyenes a hajam, szoval eddig eszem agaba nem volt vasalni, de többen mondtak hogy szebb lenne vasalassal. Nektek mi a véleményetek erről? Azert is nem szeretnem sokat vasalni, hogy nehogy eltorjon:/

2020. jan. 4. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem értem én se hogy mi értelme.

Alapból egyenes.

2020. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sokkal puhább és fényesebb ha ki van vasalva.
2020. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szebb lesz
2020. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és meg tudod, hogy neked melyik a jobb
2020. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyenes a hajam, de seprűs töredezett hatása van, ha nem vasalom ki. Pedig alapból nem töredezett a hajam, ezt fodrász is megerősítettd, vizesen is látszik, hogy szép egészséges a hajam, de ahogy megszárad, csúnya, töredezett seprűs hatása van.


Na én ezért vasalom a szög egyenes hajam. Egyébként nem vasalom sokat, csak heti 2x hajmosás után. Bőven tart a következő hajmosásig. Próbáld ki, és ha tetszik, akkor vasald ki te is csak hajmosás után, ha alapból szög egyenes a hajad, akkor ennyi vasalás neked is elég lesz, és akkora kárt se fog okozni a hajadban egy jó vasalóval(Én magic Hair gőzölős hajvasalóját használom)

2020. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!