Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok. Mit gondoltok a...

Lányok. Mit gondoltok a hosszú hajról és hogyan lehetne azt ápolni?

Figyelt kérdés

Elég hosszú hajam lett és most tartok ott hogy nem tudom hogyan tovább. Mivel moshatom? Mivel ne?

Segítsetek 🙄


2020. jan. 4. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is. Szeretem, de nem a praktikusságáról híres.


Én heti 1-2x mosom meg, van hogy heti egyszer, mert nem zsírosodik.

A manna samponjait és hajbalzsamjait tudom ajánlani. Nekem mindig extrán fényes és ápolt hajat eredményeznek.


Ha úgy érzem töredezik, akkor meg Yamuna hajápoló olajjal kenem be, vagy szimplán sheavajjal.

2020. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Most nekem is megnőtt, 80 centi. Épp az a hossz, amikor így télen folyamatosan húzom ki a sál, kabát, táska alól. Én heti 1x mosom gyógynövényes samponokkal, utána balzsamozom, szárítás előtt hajvégápolót teszek az alsó 20 centire. Igazából arra kell figyelni, hogy a sampont a fejbőrödre használd (főleg ha fested a hajad, az enyém színes szóval a sampon koptatja) a balzsamot meg csak nyaktól lefelé. Jó fésű sem árt, tudom ajánlani a tangle teezereket, illetve az utánzatát is amit drogériákban árulnak, sokkal szebben bontják a hajat mint az általam eddig használt sima fésűk. + én tavaly vettem egy ilyen hajtrimmelő gépet, tök szépen leszedi a töredezett végeket és nem kell fodrászhoz mennem, aki 2 centi címén 10-et vágna.
2020. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hosszú hajam van, fenékig érő.

Ami nekem bevált: Head&shoulders , Loreal Elseve balzsam, majd Syoss Repair Conditioner. Utána megszárítom, egy jó fésűvel kisésülöm. Lentről felfele. Aztán a végén hajolaj. Nagyon szép és fényes a hajam.

Plusz tipp: sok hal, egészséges,-vitaminokban gazdag étkezések. C-vitamint, és haj-bőr-köröm vitamint szedek. Dm-ben is lehet kapni.

2020. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem azért nem tetszik, mert az emberek többsége nem ápolja megfelelően, emiatt okádékul tud kinézni a hosszú haj.

Ahhoz, hogy szép legyen, szerintem érdemes a töredezett végeket rendszeresen visszavágatni, illetve valamilyen hidratáló pakolást rá tenni és fésülni.

Nyilván egy ápolt, fényes hosszú hajt én is szépnek találok, ettől függetlenül szerintem unalmas (mondom ezt úgy, hogy sokáig volt hosszú hajam, és életem legjobb döntésének tartom, hogy rövidre vágattam, de nyilván kinek hogy).

2020. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. jan. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!