Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van rá esély, hogy be sűrűsödi...

Van rá esély, hogy be sűrűsödik az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés

A fanszőrzetem már 11-12 éves koromban megjelent, a lábam elég szőrös, de a felső testemen szinte alig van szőr. A köldökömtől lefele nekem pár szőrszál van csak, a mellem szintén csupasz, pár piheszál van csak rajta. Hónaljszőröm nem nő, pár szál van, de ha 1 hómnapig nem vágom akkor se lesz nagyon 1 cm-nél. Az első pihés szőrszalak már 13 évesen megjelentek, de csak annyi történt, hogy megerősödtek. Nem sűrű, nem összetett. A szám felett illetve alatt van pár szál, kis reményt adok neki, hogy be sűrűsödhet tekintve, hogy egyre jobban kezd itt nőni, sőt már 2-3 naponta kell borotválni. SZintén pár szál nő a fülem előtt. Ezen kívül semmi.

F/20



2020. jan. 5. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Genetikán múlik, nem igazán tudod befolyásolni. A borotvától nem fog megerősödni. Esetleg hormonkezelés, de annak durva mellékhatásai vannak.
2020. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyenge arcszőrzet tök szexi. És minél puhább, annál kényelmesebb nekünk, nőknek, mert nem szúrtok, mint egy drótkefe. Vannak akiknek az álluk alá, a nyakukra is elterjed a szőr és nem tudnak úgy megborotválkozni, hogy ne látszódjon a pöttytenger. Egyik barátom sokáig nem kezdett el borotválkozni és nem tudhatom, hogy ezért vagy másért, de egyrészt tök jóképű, másrészt olyan, mintha nem is öregedne, pedig nem mai kakas már. És persze ötször jobb érzés megpuszilni, mint azokat, akik után arcpakolásra lesz szükséged, úgy megszúrt.
2020. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!