Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrgyógyászom 20mg-os...

A bőrgyógyászom 20mg-os Inertát írt fel nekem, napi egy darabot kell beszednem belőle. A kérdésem az hogy mennyi idő után fog látszódni a változás pattanásokat illetően? Illetve hogy mi a különbség a 10mg-os és a 20mg-os Inerta között?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a hatóanyag tartalom különböző. (20 mg-osnak kétszer annyi a hatóanyag tartalma mint a 10 mg-osnak). Változó, de szerintem egy hónap után már látható jelentősebb javulás.
2019. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En 3 hete szedem. Nagyon szaradnak lefele a pattanasok,viszont meg mindig jonnek ki ujak. Es nekem piros a borom tole. Neked mik a tapasztalatsid?
2019. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én kaptam egy gyógyszertárban kikevert hidratálót mellé, néha ha elfelejtem a nyakamat is bekenni vele akkor nekem is pirosas picit és ég, de szerintem a szárazság miatt, mert ahogy bekenem enyhül!

Picit talán szebbnek látom a bőrömet de még nagyon messze van a széptől... remélem nem kell sokat várnom a javulásra. Régebben szedtem már egyszer ezt a gyógyszert, akkor nagyon jó volt. Ez remélem most is így lesz!

És remélem neked is! Ha esetleg nincs ilyen testesebb hidratálód akkor mindenképp szerezz be egyet szerintem!

Ha lesz valamilyen tapasztalatod még és eszedbe jut akkor írj légyszi, vagy ha érdekel téged is valami!

Köszi! :)

2019. nov. 29. 23:33
 4/5 anonim válasza:

Szia! Én lassan 2 hónapja szedem, szintén 20 mg-osat írt fel az orvosom. Nekem nem csak az arcomon vannak pattanások, hanem a mellkasomon és a hátamon is sajnos. Kb 2-3 hét után tapasztaltam hogy nagyon kiszáradnak az ajkaim, ezért folyamatosan hidratálom őket. Emellett azt vettem észre, hogy az arcom sokkal szebb lett már kb 2 hét után. Nem is nagyon jönnek már pattanások az arcomon. A mellkasomon szintén ez a helyzet, de ott csak most kezdem el látni a javulást. A hátamon is talán van egy kis javulás, de az a baj, hogy ott borzasztó mély és gyulladt ragyáim voltak. Olyanok már nem jönnek, de még látszódnak. Remélem, hogy a hátamon is látom majd a javulást, az orvosom azt mondta, hogy még legalább 2-3 hónapig folytatjuk a kúrát.

Mellékhatások terén én nem tapasztaltam pirosságot, vagy elviselhetetlen szárazságot (kivéve persze az ajkaimat, és az orrom is száraz mostanában).

Remélem, hogy neked is használt azóta a gyógyszer, meg mindenkinek, aki válaszolt a kérdésedre :) sok jót lehet róla olvasni, csodaszernek tartják. De persze idő kell hozzá.

Te/ti esetleg használtok valamilyen hámlasztót, vagy bőrradírt, ilyesmit?

2020. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem a Bioderma Night Peelt javasolta az orvos, a piros foltok miatt inkább. Egész jónak tartom eddig és a vélemények is jók róla!

2020. márc. 2. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!