Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van ez, avagy hogyan...

Miért van ez, avagy hogyan tudnám megcsinálni a hajamat normálisan?

Figyelt kérdés

El járok egy belvárosi fodrászhoz és ha vág mindig úgy kérem, h ritkítsa be, elég sűrű és erős meg fellül egy kicsit göndör a hajam, normál esetben nem tudom zselézni, csak ha hajmosás után még mikor nedves akkor rakom rá a zselét. Bár most már viszonylag hosszú a hajam, de amikor fel akarom zselézni a vége mindig hátrafele göndörödik, vagy hajlik:D, Garnier Fructis (Hard)ot használok, miért van ez? Igazából mikor beritkíttatom akkor is elég sűrű meg erős és akkor sem fogja a hajzselé normálisan. A fodrászom szar és nem ritkítja jól, vagy annyira erős lehet egy haj, hogy ne lehessen normálisan ritkítani?

Illetve, tudnátok mondani valami hatásos szereket amivel lehet "gyengíteni" és simítani a hajat? Nem hajvasalóra gondoltam a simításhoz:) azt is használok 1ébként. Ha tudtok egy jó fodrászt aki nem olyan drága akkor annak a számát is megadhatnátok!=)

Köszi!

16/F


2010. júl. 21. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ezt nem tudod kikerülni
2010. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jól ki kell vasalni a hajat, és wax vagy got2b hajformázó


egyébként hajbalzsam is meg a hővédő is talán egyenesíti a hajat

2010. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Rage Straightening Cream-et használok.. Hővédő és egyenesítő. ilyet fodrászkellékesnél kapsz, olyan 2-3 ezer forint. Úgy kell használni h vizesen rárakod a hajadra majd hagyod megszáradni és kivasalod. Ez használ!! :D

Ha bewaxozod utánna ne vasald semmiféleképpen.

Hol laksz? (azért kell h tudjak írni fodrászt.xD)


Nagyon ki kell ritkítani ha ezek sem használnak vagy nem akarsz venni krémeket. Ha kipróbálod őket és úgy sem hat semmit akkor a fodrász b*sz el valamit.:D

Remélem segítettem..

2010. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jah! bocsi! Budapest=)
2010. júl. 26. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!