Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan (lány), aki...

Van itt olyan (lány), aki nagyon hosszú hajból rövidet vágatott, és megbánta? És aki nem?

Figyelt kérdés

Néha rámtör a "nyiratkozhatnék", de aztán soha nem határozom el magam. Évekig tartott megnöveszteni, és nem szeretném megbánni... Dús, hullámos hajam van, jól áll a hosszú, de fárasztó ápolni, és ritkán tudom kibontva hordani, mert nem valami praktikus. Ti mit tanácsoltok?


(Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem a GI Jane-fétises férfiak "bátorító" kommentjeire, köszi :) )



2020. jan. 10. 16:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

*mármint,ebből a 3.

# 10/11 Időpont ma 20:54

De Ctrl+F-fel oda lehet ugrani a válasz küldése mezőre; hogyha a kis le/felnyíló ablakba beleírunk, és mégegyszer ezer bocsi; most szal direkt azért kerestem rá, hogy neked keressek frizurákat, Kérdező. De szal sorry. :S:S

2020. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

Azt tanácsolom, hogy csak magadra hallgass 🙂

Ami engem illet: a combközépig érő hajamat, hosszas vacillálás után, nemrég borotváltattam le teljesen kopaszra, és imádom így, egyáltalán nem hiányzik. Elegem volt már a sok évi hosszú hajból, a vele járó nyűggel együtt, viszont nem akartam átlagos frizurát se helyette. Fantasztikusan felszabadító érzés volt, hogy végre még mertem tenni, és sokkal, de sokkal könnyebbnek érzem magam azóta. 25/N

2020. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
94%

Igen,hosszu hajam volt,aztán rámjött hogy úgy akarok kinézni mint egy fiú,levágattam full fiúsra és ugy oltozkodtem.

Jó volt az első hónapban,nem cikizett senki. De kb mindenki azt hitte hogy fiú vagyok. Aztán egy idő után már ez zavart. Most meg nagyon de nagyon rosszul áll a hajam mert a fülemig ér.

Én azt tanácsolom,hogyha nagyon akarod hát vágd,de megfogod bánni és utánna nagyon sokat kell várni,hogy ujra hosszu legyen.

Gondold át nagyon. Egy lány hosszú hajjal lányos . De az nem igaz hogy igy nem tetszik majd a fiuknak. Rengeteg fiu akart velem osszejonni rovid hajjal.

Am ez a te dontesed,de szerintem meg fogod banni de az is lehet h neked bejon.

2020. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú hajam volt, mert anyám rám kényszerítette, ö úgy gondolja, hogy a hosszú haj a szép, a nőies, de én ki nem állhattam. Összesporoltam egy kis pénzt és a boiban levágattam a fenekem verdeső hajamat, az államig levágattam. Csodás érzés volt, imádtam, :D

Most növesztem egy ideig, a levágott hajamat el akarom majd adományozni. :)

2020. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

Derékig érő hajból pixiet vágattam. Szörnyen állt, nagyon megbántam.

Annyi előnye volt a dolognak, hogy az előtte teljesen szögegyenes hajam valahogy hullámosra nőtt vissza és nagyon tetszik :D

2020. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
75%
Én évekig növesztettem a hajam fenékig de elegem lett belőle nagyon fárasztó volt megmosni, fésülködni, szárítani stb aztán viccből mondtam hogy eladom de utánanéztem kerestem egy helyet ahol levágják és megveszik 45cm-t vágtak belőle és adtak érte 40ezer Ft-ot nekem megérte és rövid hajjal sokkal könnyebb (vállig ér)
2020. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem derékig érő hajam vágattam le fülig nyáron s nyolcadikos ballagásra megnőtt a vállam aláig :))) akkor voltam 14
2020. márc. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó voltam, az kimaradt h lány
2020. márc. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
1 és fél éve volt, hogy levágattam a gyönyörű derékig érő hajamat, mellesleg makk egeszseges volt. Válig érőre vágattam. Nagyon megbántam. Most a mellemig ér, és növesztem. Kevesebb gondod lenne vele, de 1 hét utan vissza sírnád, hidd el! Egy nő ékszere a mosolya és a hajkoronája. És nincs is attól szexibb mikor egy nőnek hosszú egészseges haja van. 😊
2020. ápr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fenék alá ért.Azt nem bántam meg hogy levágattam,de talán picit túl lőttem a célon.Nagyon szeretek haj stílusokat kipróbálni.Vállig érővel is lehet pár dolgot csinálni,de hosszabbal sokkal több lehetőség van.Ja és nem értem miért nem szokta senki se mondani.Olyan könnyűnek éreztem a fejem,mikor levágattam a hajam.Szeretem a rövid hajam,de a hosszút is.Most épp növesztem,de még így is megkapom azt,hogy a rövidebb jobban áll.(A közepes hosszúságú csak simán rosszul áll :"D)Szerintem nyugodtan próbáld meg.
2020. ápr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!