Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy középbarna...

Miért van az, hogy középbarna hajam van, de a szemöldököm szinte fekete?

Figyelt kérdés
Annyit "szigorít", szerintem a nézésemen. Néha mikor elmegyek szemöldökszedésre kiszokta világosítani a kozmetikus és sokkal szelidebb a tekintetem. Most gondolkodom sminktetováláson de nem tudom ilyenkor mi van, hogy az eredeti (sötét) színben kéne tetováltatni vagy azt is világosabban, mert természetest szeretnék, sok meglévő szállal, de akkor azt mindig hozzákéne világosíttatni gondolom, de akkor eltalálni a szemöldöktetoválás színét nem tudom mennyire lehetséges. Szerintetek? Van aki hasonló cipőben járt?
2020. jan. 12. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem meg minden idióta azt kérdezi, hogy festem e feketére.? Nem b+. Így adta a természet.(tényleg)


A szemöldökünk és szőrzetünk mindig 1-2 árnyalattal sötétebb, mint a hajunk. Szőkéknél is így van.


Ha tetoválást akarsz, akkor az eredetihez kell csináltatnod.

Bár ahogy írod, max világosítod, de azt egy idő után meg fogod unni és akkor furán fogsz kinézni. Szerintem.

2020. jan. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha megcsináltatnád a tetkót világosabbra, és vennél egy színezett szemöldökzselét szőkéknek való árnyalatban? Egyik barátnőm így csinálja, az ő fekete szemöldökét szépen kivilágosítja egy nagyjából középbarnára a világosabb színű zselé.
2020. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!