Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire nagy baj ha kéthetent...

Mennyire nagy baj ha kéthetente mosok csak hajat?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok.

Mennyire nagy gond hogyha nem hetente, hanem csak kéthetente mosok hajat egy ideje? Nem esztétikailag, hanem egészségügyileg stb.

Növesztem a hajam és azt vettem észre hogy mióta picit hosszabb jobb ez így hogy ritkábban mosok hajat.

És még azt kérdezném hogy az normális - e hogy minden hajmosasnál egy pár száll kihullik?



2020. jan. 12. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem tesz neki rosszat ha ritkábban mosod. Előbb utóbb ha ez így is marad,nem lesz annyira zsíros, "alkalmazkodhat" ehhez az időtartamhoz. A hajhullás meg napi 100 hajszálig normális.
2020. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A pár szál kihullása normális. Ha a fejbőrödet nem zavarja a ritka mosás, nem viszket, nem zsíros, akkor nem gond.
2020. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

2 hetente? Szerintem az már túl sok.

Hetente még hagyján. Azért valamennyire korpás lesz a fejbőröd szerintem, továbbá a koszt is gyűjti a hajad. Hétvégente nem tudnál hajat mosni? Ez szerintem csak igénytelenség.

2020. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, igénytelen a telepi k.r. va any.. D
2020. márc. 26. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!