Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápoljam a derékig érő...

Hogyan ápoljam a derékig érő hajam?

Figyelt kérdés

Derékig érő hajam van, viszont sok gondom van vele. Akárhányszor próbáltam eddig kiengedve hordani, mindig szállt össze vissza, és nagyon hamar gubancolódott. Majdnem mindig csak összefogva hordom, mert máshogy szinte kezelhetetlen. Egy-két hónaponta szoktam a végéből vágni, de teljesen nem szeretném rövidre, mert alapvetően tetszik ez a hossz.

Szóval hogyan ápoljam, hogy kiengedve is tudjam alkalmanként hordani? Vagy mindenképpen vágassak le belőle?

Minden választ előre is köszönök! :)


2020. jan. 13. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan ez volt. Soha nem tudtam kiengedve hordani mert zavart. Mindig copfban hordtam de egy idő után a hajvonalam elkezdett ritkulni a nagy súly miatt. Levágattam váll fölé érőre. Akkor nagyon tetszett de elkezdtem hiányolni a hosszút. Most növesztem és a hátközépig érő hossz a cél. A rövid haj abban volt jó, hogy mindig formázni kellett és így megtanultam 10 perc alatt is szép frizurát csinálni, nem akkora nyűg már, hisze hamar megvan. Hosszú hajjal akár 45 percet is elbíbelődtem.
2020. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem számítottam ilyen gyors válaszra. Köszönöm, hogy leírtad :)
2020. jan. 13. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!