Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Két hajfestés között elég, ha...

Két hajfestés között elég, ha csak egy hetet várok, vagy érdemes minimum 2 hetet pihentetni a hajat? Ha csak egy hetet várok, attól még ugye nem ég le a hajam?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod hetente festeni???Hamar tönkre megy a hajad.
2010. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Múlthéten festettem rézvörösre, de nem igazán fogta meg a festék a hajamat, ezért most be akarom festeni barnára, hátha az jobban befogja a jelenlegi pirosat.


Tudom, hogy tönkre megy a hajam, tavaly nyáron a fekete hajamat szőkítettem ki, már akkor eléggé tönkre ment. Strapabíró hajam van, a szőkítésből már nem sok látszódik, csak annyi, hogy a volt szőke résznél sokkal jobban kikopott a hajfesték.


De most nem az foglalkoztat, hogy tönkre megy-e a hajam, hanem hogy nem ég-e le, mert azt nem szeretném.

2010. júl. 21. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Le fog égni a hajad...én régen amikor festettem, volt hogy 4 5 sőt 6 hetet vártam :P
2010. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van ismerősöm, aki 4 naponta szőkítette elől a haját és neki nem égett le. Bár nagyon roncsolódott :S
2010. júl. 22. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
1 ilyen akciótól még nem fog leégni a hajad, pláne, hogy erős. Csak ne legyen rendszeres, meg ápoljad utána ezerrel. Egyébként nem biztos h szép lesz a hajad, ha most ráfestesz.
2010. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem lesz rendszeres, azért általában 2-3 hónapot szoktam várni két festés között :D Azt meg tudom hogy nem lesz olyan szép de ez van :S

Köszi a választ :)

2010. júl. 23. 17:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Nah hogy sikerült?
2010. júl. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem neked is az a bajod mint nekem. 1 éve volt festve utoljára a sötétszőke hajam egy része tűzpirosra. fasza volt meg minden, de narancsos színűen lenőtt. megfogadtam többet nem lesz vörös. 1 hónapja befestettem megint. 1 hétig király volt. de most olyan sötétvörös:S nem nagyon látszik! megoldás: ledobta a hajfestéket a hajad, mert nem volt festve sokáig. nővérem szőke haja is így volt barnával. még1x befested, és úgy marad, de várj legalább 1 hónapot. én nagyon be akarom már újra festeni de várok még egy kicsit(:
2010. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!