Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves lánynak mennyi hajfest...

15 éves lánynak mennyi hajfestés fér bele?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy a válaszok ne leszidó hangneműek legyenek, csak véleményt kérek, kulturált formában.
2011. okt. 14. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Mit értesz az alatt, hogy "mennyi"?
2011. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha egyszer elkezdi festeni akkor már folyamatosan kell. Hiszen látszik a lenövés.
2011. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de hogy mennyire "illik" befesteni, pl melír, egy-két árnyalattal más vagy radikális változás, mi az ami még belefér?
2011. okt. 14. 18:54
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem eleinte próbálkozz csak színezőkkel, és ne tartós festékkel. Meg ha bátortalan vagy az elején akkor mindig csak a hajszínedtől egy pár árnyalattal eltérő színezőket használj, amolyan szárnypróbálgatás gyanánt. :)
2011. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Az utolsó nem tudom miért írja, hogy próbálkozzon színezőkkel, amikor a színező az ammóniamentes hajfesték, abból a szempontból nincs különbség, hogy lenő-e, mert nem mosódik ki a hajból, hiszen a pigmenteket egy oxidációs folyammattal kötötte meg a hajban, csak nem alkalmas annyira radikális változtatásra, tehát nem lehet vele hajat világosítani, csak 1-2 árnyalatot térhetsz el...


Ja és az is hülyeség, hogyha valaki elkezdi festeni a haját, akkor örök életére mindig kell onnantól kezdve, mert ha megunod a festegetést, akkor egyszerűen megkeresed a hajszínedhez legközelebb eső árnyalatot, befested vele a hajad és semennyire nem fog látszani a lenövés, simán vissza lehet növeszteni az eredetit.


Amúgy ha a szüleid és a ulid szabályzata megengedi, akkor festheted a hajad, bár szerintem felesleges ennyi idősen... De ha csak napszítta hatást akarsz mondjuk és a hajadnál eggyel világosabbal melíroztatod, vagy kicsit világosítasz/sötétítesz rajta az simán belefér.

Pl nekem megengedték a szüleim, és az amúgy vörösesbarna hajamba vörös melírcsíkokat rakattam 15 évesen. Nem látszott nagyon, cak kicsit más volt a fénye és árnyaltabb a színe, szóval semmi extrém. A mi sulinkban tilos volt a hajfestés amúgy és én simán azt mondtam, hogy nem festettem be, csak hennás samponnal mosom, erre az igazgató is megnyugodott (egyébként végeredmény szempontjából nem értem miért nem volt mindegy nekik...)

2011. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de úgy látszik félreértettetek. Ki vagyok békülve a hajammal, csak mások véleményére vagyok kíváncsi, hogy szerintük mennyi engedhető meg 15 évesen. amúgy most lett barnával melírozva a hajam, így olyan mintha egy kicsit sötétebb lenne az egész :D
2011. okt. 14. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

szerintem bármennyi.

23/N

2011. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ahogy az egyik elozo valaszolo megirta, fugg a szuleidtol es az iskola szabalyaitol. En most vagyok 16 eves, es az altalanos iskolas ballagasom ota festem a hajam. Volt rezvoros, szinte mar narancssarga, szoke, most epp szurket tervezek:)

Ez fugg toled is, mennyire vagy ''bevallalos'' es mit szeretnel. En azt mondom, rajtad all, mennyit festesz (ha szulok megengedtek).(:

2015. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Viki Formosa válasza:
No, én is 15 vagyok. Nekem csokoládé barna hajam van. Rézvörösre festettem a hajam, szóval nem kell félni a festéstől. Válaszd ki milyen színűre akarod aztán csapassad. :) Persze függ a szüleidtől is.
2016. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 viragok válasza:
100%

Hu hát akkor ezt figyeld:

Én 14 évesen festettem még be annó szőkéről koromfeketére, úgy, hogy anyám csinálta, de nemtudtam hogy az iskola szabályzata tiltotta, és tökre lecsesztek miatta, de aztán amúgy teljesen megszokták. Az elején nagyon fura volt amikor így hirtelen tükörbe néztem de a végén már nagyon megkedveltem, szinte szerelmes voltam a hajamba.😍😂 szval szerintem simán lehet amilyenre csak szeretnéd, attól függ mennyi vagy bevállalós, meg mennyit tudsz költeni erre az egészre főleg ha fodrásszal csináltatod.

:)

2018. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!