Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne fényes hajam?

Hogyan lehetne fényes hajam?

Figyelt kérdés

Fénytelen, seprűs a hajam, és szeretném ha egészséges , fényes lenne, de nem tudom hogyan lehetne.

Eddig még nem volt festve, de ha befestetném akkor szép fényes lenne? Vagy van valami kezelés, pakolás, ami fényessé teszi a hajat?

A Steampod kezelést ismerem, jó is de naponta mosom a hajam mivel nagyon zsirosodó és a napi hajvasalgatás sok idő.



2020. jan. 14. 19:10
 1/3 anonim válasza:
100%

A hajfestéstől hidd el nekem, csak rosszabb lesz az ember haja. Az egyik ismerősöm ezzel szenved most, hidd el, nem akarod te azt. De ezt csak jóból mondom!


Szerintem vasalni se vasald, ha nem muszáj és szárítani sem. Nekem viszonylag erős, egészséges hajam van, ám húgomnak egyáltalán nem. Olyasmi, mint a tiéd és az valami borzalom. Rosszabb lesz szárítás után és nem is valami szép.


Viszont kereshetsz interneten hajpakolásokat, ráadásul vannak vitaminok, amik pont a haj erősítését szolgálják. Hajpakolásokat, balzsamokat és haj erősítőket is vehetsz egyébként.


Az is sokat segít, ha rendszeresen vágatsz a végéből, szerintem nekem is amiatt ilyen a hajam. Mindig rövid, sűrűn van vágva és emiatt nem is töredezett.


Valamint lehet hülyén hangzik, de keress egy nagyon jó sampont, az is csodákra képes!


Nem vagyok fodrász, de remélem tudtam segíteni.

2020. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

a hajfestés pont hogy roncsolni szokta a hajat, szóval inkább ne

a szép hajhoz nem csak a külső ápolás kell, vitaminok is segíthetnek

a pakolás jó ötlet, egy jó sampon, balzsam is fontos a haj állapota szempontjából és a hajvégápoló olaj tud még nagyon sokat segíteni

szerintem is jobb lenne, ha nem vasalnád ilyen gyakran, inkább ápold és úgy is lehet szép, természetes állapotában

2020. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a ricinus olajas hajpakolás segített, patikában lehet kapni pár száz forintért. Kicsit macerás, de megéri.
2020. jan. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!