Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen szép, fényes,...

Hogyan legyen szép, fényes, dús/dús hatású hosszú hajam?

Figyelt kérdés

Sok modellnél, és közszereplőnél látom, hogy a hajuk gyönyörű, hosszú, és dús. Vajon milyen terméket használnak ill ti mit használtok, ami jó minőségű, és ilyen hatást lehet elérni?

Az én hajam sajnos elég száraz :/ Már sok terméket kipróbáltam, pl pantene száraz hajra (ez közepesen felet meg számomra) és az elseve tükörfény balzsam+sampon volt, ami viszonylag jól bevált nekem, de úgy érzem, hogy ennél lehetne jobb is..

Sokan mondják, hogy próbáljak fodrászkellékesnél beszerezni jó hajbalzsamot, de elég tanácstalan vagyok, h mi lenne jó.

Nektek mi vált be?

(ricinusolajat légyszi ne írjátok, nekem az nagyon nem volt jó..)


Előre is köszi a válaszokat! :)



2018. dec. 15. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én semmilyen terméket nem használok. Csak vitamindús egészséges étkezést folytatok, igyekszem nem stresszelni magam.


[link]

[link]


Egyszerű natúr johnson and johnson sampont használok.

2018. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdemes kipróbálni a Garnier Botanic Therapy mézes termékcsaládját, vagy Inecto kókuszos termékcsaládját.

Ezekből én az Inectot használtam egy ideig, száraz hajra tökéletes és szép fényt is ad.

Hetente 1x használj hajpakolást is, én a Kallos Hair Protox keratinos pakolást használom és megvagyok vele elégedve teljesen.

Valamint érdemes lenne beszerezned egy keratinlapos hajvasalót (nekem csodát tett a hajammal,ami egyébként szörnyen száraz és göndör is!)

Remington Keratin Therapy a neve. :)

2018. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat :)

Még várok további tapasztalatokat, ezzel kapcs, és pl arra kíváncsi lennék, h mi az a fodrászati márka, amit jónak tartotok, mi vált be? Amiket dm-ben rossmann-ban lehet kapni, már majdnem sorban próbáltam, de egyik sem volt kiemelkedóen jó számomra

2018. dec. 16. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!