Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gubancolódásra erősen hajlamos...

Gubancolódásra erősen hajlamos hajjal lehet valamit kezdeni, hogy kezelhetőbb legyen?

Figyelt kérdés

Vékonyszálú, de sok hajam van. Nap végére nagy csomókban áll. A fodrászom azt mondta, hogy nem látott még ilyet, mert miután kifésülte a hajamat, és újra át akart futni rajta a fésűvel, újabb gubancok keletkeztek.

Van itt olyan, aki hasonló problémával küzd, és talált rá megoldást?


2020. jan. 17. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen hajam van. Utálom. Sokszor nap végére a hajam hátul "nemezes" csomókba áll össze. Én már feladtam. A kifesülés is negyed órás program, így nap közben nem kaphatok elő csak úgy egy fésűt... Nap elején leengedett hajjal indulok el, aztán napközben felkötöm. Nekem egy időben segített a ricinus olajos pakolás, viszont az hosszútávon nem jó megoldás. Egyrészt teljesen nem lehet kimosni, így olyan fura szag marad a hajadban. A másik pedig, ha rendszerint használod idővel zsírosabb hatású lesz a haj közvetlen hajmosás után is.


De ettől függetlenül én egy-egy alkalomra szoktam használni, hogy aznap normális legyen a hajam. :D

2020. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az én hajam is könnyen lesz kócos és gubancos, bár azért ennyire nem rossz a helyzet

nekem sokat segített a hajvégápoló olaj, anélkül kezelhetetlen lenne a hajam

mindig van egy tartalék üveggel, annyira nem akarok már nélküle létezni :D

kifésülést segítő spray-ket is próbáltam és bár nem volt rossz, az nem segített ennyit sajnos


csodát sajnos semmi nem tesz, de egy jó fésű és a hajvégápoló olaj az én problémámat egész jól megoldja

remélem neked is hasznos lesz, ha még esetleg nem próbáltad

2020. jan. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nullásgép
2020. febr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!