Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalástól ennyit letört...

Hajvasalástól ennyit letört volna a hajam 10-15centi tuti. Hosszú göndör hajam van. De sokkal kezelhetőbb volt ha kiegyenesítettem. Most meg azt se tudom mit kezdjek hogy újra olyan szép hosszú legyen?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én is így jártam a vasalás tönkre tette igaz nekem nem teljesen gondor.

1. Vegyel valami keratinos sampont.

Nekem a syoss renew 7 nevezetu samponja van meg.

Elso mosas utan latszodott a vegeredmeny.

2. Valami nagyon jo balzsam. En a garnier levendulas balzsamjat hasznalom. Nagyon szeppe teszi a hajat.

3. Ha meg vasalod akkor hovedozd!! Es max 140 fokkal vasald. A syossnak van egy 220 fokig vedo hovedo spraye.

4. Hasznald kokuszolajat a hajadra.

Ha meg noveszteni akarod:

Hairclinik nekem nagyon jo volt. Igaz nagyon busas az ara.. es 30 szem csak 15 napra eleg. Vagy revalid igaz azt meg nem probaltam.

Ricinusolaj is nagyon jo igaz en nem sokaig birtam a hasznalatat mert nem szerettem azt az olajos erzetet orakig a hajamon.

Fejmasszazs is jo naponta 5 perc.

Hallottam arrol is hogy ha kaveval leontom meg bedorzsolom a hajamat megindul a novekedes mert hogy a koffein jot tesz a hajnak. Haaaaat ezt nem mernem kiprobalni azert...

En tavaly nyaron mindent megtettem hogy nojjon de nem eleg kivulrol apolni belulrol is megkell adni minden tapanyagot a szervezetnek hogy a haj nojjon.

2017. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon tönkre megy tőle. Én is vasaltam régebben, bár nem göndör, de nem is teljesen egyenes.

Teljesen száraz, fakó volt a hajam.

Levágattam, újranövesztettem. Most nem vasalom. Szép, selymes, fényes.

2017. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!