Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szóltok a fiúsan rövid...

Mit szóltok a fiúsan rövid hajhoz kislányoknál?

Figyelt kérdés
A fiam ovis társai közül több kislánynak is fiúsan rövid haja van és ez nekem furcsa. Vagy nincs ebben semmi rendkívüli?

2020. jan. 21. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Óvodában és bölcsiben is teljesen normális. Félnek a tetűtől.
2020. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Az én lányaimnak is fiús haja van. Semmi gond ezzel.
2020. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
3-4 éves koromig nekem is kisfiúsan rövid hajam volt. Azért hogy sok hajam legyen. (Ha gyakran vágják, elvileg több lesz)
2020. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Semmi baj nincs vele és legalább nem kell 20 órát könyörögni hogy megállítsuk, amíg megszárítjuk vagy egy hajkefével üldözni, hogy ne úgy nézzen ki, mint aki rasztát akar növeszteni. Nem beszélve a 800 csatt hiányáról, amiből 20at hagynak el naponta,és legalább 17be mezitláb lépsz bele. Ha meg nem tűzöd el a hajátbámul ki alóla mint a körben a kislány és előbb utóbb kancsal lesz..
2020. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem, ha csak nem a gyerek kérte magától, hogy rövid haja legyen, elég fura. Ha lenne egy lányom, tuti nem vágatnám le a kérése nélkül a haját, főleg azért, mert ovis, illetve általános iskolás koromban anyám az én hajamat is rövidre vágta. Mondjuk nem olyan fiúsan rövidre, de ilyen nyakig érő, kleopátra frizurának csúfolt borzadályig, hozzá frufru...És mindennek a tetejébe a fejem tetején 1 vékony tincset még fel is gumizott a levegőbe, aminek hála úgy néztem ki, mint egy csoffadt ananász, vagy mint azok a kistermetű szobakutyák...Emlékszem, hogy sírtam minden alkalommal, amikor anyám levágatta a hajam, mert a csoportban/osztályban rajtam kívül minden kislánynak szép, hosszú haja volt, amit lehetett fonogatni, stb. Illetve oviban a barátnőim gyakran fonogatták egymás haját, amiben én persze nem vehettem részt, mert nem volt olyan hosszú hajam, hogy be lehessen fonni és kiközösítve éreztem magam emiatt.

Én biztos nem tenném meg ezt a gyerekemmel.

2020. jan. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
2-es! Hány évesek a lányaid? Szeretik a rövid hajukat? Neked milyen hosszú hajad van?
2020. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Én a lányomnak csak iskolába fogom össsze itthon ahogy írta előző bámuljon ki alóla.Kancsal viszont nem lett pedig ovis kora óta így hordja itthon.
2020. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!