Gyerek hajfestés?

Figyelt kérdés
A fiam 11 éves ( lassan 12) és beszertné festeni a haját (szőke melírt szeretne bele). A haja szőkés barna, fölül kb 12cm, alul rövid. Mit gondoltok róla? Fodrássszal vagy otthon fesse be? Jól állna neki? A társai, tanárai mit fognak szólni hozzá? Onnan jött neki az ötlet, hogy már 4. osztály óta van két fiú akik folyamatosan szőkítik a hajukat, ő is kerte,de eddig nem engedtem neki.
2020. jan. 26. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A szokitest mindenképp fodrasszal(ha bevallal 12 éves gyereket).

Én max nyári szünetben csinaltatnam meg.


Egyébként nettó felesleges. A nap is kiszivja neki.

2020. jan. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
12 évest nem szoktak a fodrászok vállalni. De amúgy én kiegyeznék abban hogy vennék neki egy Sunkiss jelly-t és az szépen lassan világosít a haján. Azt az iskolában is be lehet adni hogy a nap szívta ki.
2020. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, én engedném, mivel nekem is van egy 12 éves lányom, akinek melírozva van a haja (mostmár lassan egy éve). Nem szóltak érte semmit az iskolában. Elvittük őt a fodrászhoz, aki be is melírozta, de mondta, mivel ez az első festése, ezért három-négy hajmosás után le is fog jönni. Utána már folyamatosan festettük és mostmár csak 10-12 festés után kezd kopni.
2020. jan. 28. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!