Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kozmetikai arckremek mennyi...

A kozmetikai arckremek mennyi utan szivodnak fel? Hany óra?

Figyelt kérdés
Ugyertem ha bekenem arcom es menni akarok furdobe 2 ora mulva addigra beszívodik?

2020. jan. 28. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszívódik igen!
2020. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi😊
2020. jan. 28. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a kezelési útmutatót, ha nem ír mást (pl. ellenjavaslatot fürdésre, szaunára, napozásra stb.) akkor két óra alatt bőven beszívódik a szükséges hatóanyag-tartalom.
2020. jan. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én reggel, közvetlenül felkelés után a megtisztított arcomon rétegezve használok aloe vera gélt, jojoba olajat, hidratáló krémet és fényvédőt.

Amíg elkészítem a kávémat és megeszem a reggelimet, a háromnegyede már beszívódott.


Este is hasonló a rutinom, de akkor természetesen nem használok fényvédőt, és a nappali krém helyett az arcomra egy éjszakai nyugtató, “bennealvós” balzsam kerül.

Ennek a nagy százalékát fürdés közben beszívja a bőröm, mert a gőz megnyitja a pórusokat.


De egyébként ez a krém tulajdonságaitól és minőségétől függ, - valamint, hogy a bőröd milyen viszonyban van vele.

Volt olyan nappali krémem, ami bár rekord idő alatt beszívódott, - utána ugyanúgy száraz volt a bőröm, mintha nem használtam volna semmit, pedig hidratálónak volt felcímkézve.

Míg volt szerencsém olyanhoz is, ami pedig semmi áron nem volt hajlandó beszívódni, és még fél nap elteltével is tocsogott benne az arcom.

2020. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!