Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Télen mennyire hanyagolod el...

Télen mennyire hanyagolod el a borotválkozást?

Figyelt kérdés
Főként szingli lányokra gondolok. Mert ugye aki kapcsolatban van, az a párja miatt nyilván ugyanúgy borotválkozik, aki viszont szingli, pulcsi, vastagon öltözködés, stb. :)

2020. jan. 30. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Azért egyáltalán nem biztos ez. Én pl. szívesen venném, ha a barátnőm természetesen hagyná az intim szőrzetét.
2020. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Én akkor sem hanyagolom el, ha épp nincs párom.

Engem zavar, nem érzem "kényelmesen" magam.


23/L

2020. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem az intimre gondolok, elnézést, nem fejtettem ki. Láb, hónalj 🙂
2020. jan. 30. 22:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én barátom mellett se borptvalom olyan gyakran a lábam, mint nyáron

A hónalj meg így is-úgy is 1-2 naponta szőrtelenitve van :)

2020. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor zingli voltam akkor is szőrtelenítettem. Pl tesin mikor átöltözünk ugyanúgy látják a többiek, ha szőrös vagyok és az kellemetlen lenne nekem

18/l

2020. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyenkor meg van hagyva teljesen. L.
2020. jan. 31. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a lábamat borotválom ritkábban, a többi részen viszont zavarna szőr.
2020. jan. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Évszaktól és kapcsolattól függetlenül minden hónapban járok gyantáztatni. Tisztábbnak, ápoltabbnak érzem magamat tőle.


Régebben a kollégiumban is minden héten egyszer leborotváltam magam. Megszokás.

2020. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
24%
Én szemelyszerint minden nap leborotvalkozom szerintem így kényelmes és a higiénia miatt is ezt javaslom
2020. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Én hanyagolom, amennyire csak lehet :D A hónaljamat le szoktam borotválni ilyenkor is, de a lábam és a karom nem érdekel. Ha valamit utálok, akkor az a szőrtelenítés. Kipróbáltam már több módszert, eszközt, márkát is és én eddig még nem találtam olyat, ami tökéletesen bevált volna. Valahogyan mindennel van valami problémám. Még a borotva az, amivel úgy ahogyan elvagyok, de rendszeres borotválás mellett (mert nagyon gyorsan nő a szőröm, szóval egy-két nap és kész, eddig tartott a sima bőr) borotvával is csúnya a bőröm pl. bepirosodik, benő, foltos, kipattog és ez csúnya és fáj is. Szóval ilyenkor örülök neki, hogy nem látszik és nem kell leszedni. Ha már úgy érzem, hogy nagyon durván néz ki és sok, akkor azért leborotválom egy idő után, de rendszeresen nem.
2020. jan. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!