Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől érzik így a nők?

Mitől érzik így a nők?

Figyelt kérdés
Nagyon sok a hosszú hajat viselő nő, és egyesek azt mondják, hogy ők ettől érzik magukat igazán nőnek. Mitől érzik ők ettől nőiesebbnek magukat?

2020. febr. 11. 06:35
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Mert a hosszú haj nőies, azért.
2020. febr. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1-re az indián férfiaknak is többségében hosszú hajuk volt, és egyáltalán nem nevezném őket nőieseknek, sőt.
2020. febr. 11. 07:26
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Én önmagamtól nem érzem sok különbséget, a visszajelzések alapján érzem magam nőiesebbnek hosszú hajjal. Mikor rövid volt, kaptam szép kritikákat a nemi hovatartozásomat illetően. :D
2020. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Oké persze, egyes népcsoportoknál meg a múltban volt sok hosszú hajú férfi. De könyörgöm, most te hol élsz jelenleg? Mi az elfogadott mai norma a hajviselést illetően, ahol élsz? A nőknek hosszú, a férfiaknak rövid haj. Pont.
2020. febr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem állítom azt, hogy a hosszú haj csak a nők terepe lehet. Hihetetlen szexik azok a pasik, akiknek hosszabb hajuk van, - főleg ha egy kis borosta/rövidre vágott szakáll is társul hozzá. ☺️👄 Na, - őket előbb mondanám férfiasnak az én részemről, mint némely lenyírt hajú nyápic “kisfiút”.


Viszont egy nő részéről ha nem valami igényesen elkészített bob vagy Kleopátra fazonról van szó, - az tényleg maszkulin hatású. Sajnos nem tudok rá mást mondani.

Tudom, azt mondják, hogy mindenkinek kell, hogy legyen (“elméletileg”) egy olyan korszaka, amikor kísérletezik maszkulinabb, fiús fazonnal, - de annak ellenére, hogy “extrémebb” nőnek számítok, SOHA nem akartam tüsi hajat! Világ életemben idegenkedtem minden olyan behatástól, ami kicsit is maszkulin vagy androgün. Nagyon nem az én stílusom. Hozzá kell tennem, hogy soha nem volt eget rengetően hosszú, most is “csak” a lapockám közepéig ér, - de imádok így kinézni, melegíti a fülemet a hidegben, szeretem különféle hajdíszekkel, csatokkal ékesíteni, - ezzel is kihangsúlyozva a személyes stílusomat és a nőiességemet, de akkor is praktikus és jól néz ki, ha nem csinálok vele semmit, - az esetek legnagyobb százalékában ezt választom. Nem érzem magam nőiesEBBnek pusztán azért, mert hosszabb hajam van, - mivel nőies stílusom van, nőies dolgok tetszenek, ez a fazon passzol leginkább a preferenciámhoz.

2020. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a nők érzik így, annál inkább a "társadalom" által elfogadott "norma" a hosszú haj = nő.
2020. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Mert sok nőnek ronda a feje, és ha rövid a haja, akkor ez ki van emelve. Pl. Winona Ryder vagy Ginnifer Goodwin gyönyörűek rövid hajjal, mert szép az arcuk. Akinek nem szép az arca, annak marad a haj.


Nekem mikor pixie-m volt, azt mondták, kislányos, cuki, manós, és elkérték a személyimet, többen, mint hosszú hajjal. Lehet, hogy ha nekem is beszólnak, hogy leszbi, úgy érezném, hogy a hajam a nőiességem, nem az arcom.

2020. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem csak a hosszú hajú nők tetszenek, de nem mindegy a haj minősége sem, nem mindenkinek áll jól a hosszú.
2020. febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
78%
Inkább a környezetük adja nekik ezt a visszajelzést szerintem. Nekem most hosszú a hajam, régen is hosszú volt de volt egy 4-5 éves időszak, amikor állig ért és fel volt nyírva. Nem éreztem különbséget abban hogy mennyire vagyok nő. Meg őszintén szólva nem is tudom, hogy hogy kell azt érezni. Azt hogy nőnek született, tudomásul veszi az ember és kész, nem szinteket lép benne hogy mikor mennyire nő :D
2020. febr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én pont fordítva tapasztaltam, nemrég lett rövid hajam (a-line bob) és ennyire nőiesnek és szexinek még soha nem éreztem magam. előtte volt hátközépig érő is, lapockáig érő, vállig érő, szóval többféle hosszúság, de ennyire rövid még nem.
2023. jan. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!