Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi vált be haj növeszté...

Nektek mi vált be haj növesztésnél/milyen vitamin?

Figyelt kérdés

Láttam már rengeteg féle kapszulát,revalidot próbáltam de csak egy hónapig szóval arról nem akarok véleményt alkotni.


Nem szedek semmi féle vitamint és egészségesen sem eszek.Szoval teljes mértékben rossz a hajam abból a szempontból hogy a haj töveknél van már folt is.



Nektek mi segített?

Milyen vitamint kéne szednem/hol tudom beszerezni?



2020. febr. 13. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

A haj növekedése sok mindentől függ:


Életvitel (ápoltságtól kezdve a lelki állapotig + hajszárítás, összefogás)


Étkezés


Megfelelő napi folyadék bevitel


Genetika


A kiegészítő vitaminok, ásványok csak mellékes dolgok.


+ A kozmetikumok, hogy hatni tudjanak, kell a megfelelő folyadék a szervezetbe beépüléshez.


Nekem 4 hónap alatt 20cm-t nő


Megterheli a hajszálaim ez a növekedés, hairClinic-t használok (nekem ingyen van ismitől)

De elég évente 2 hónapig szednem.


Combközépig ér a hajam.


De mellette körmeim is egészségesek, ápoltak 6-8mm. (8mm-ről vágom vissza picit)

2020. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rossmannos söréleszto
2020. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!