Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bioderma vagy La Roche Posay?...

Bioderma vagy La Roche Posay? Száraz, irritált, gyulladásra hajlamos bőrre

Figyelt kérdés

A bőröm úgy karácsony eleje óta hámlik, viszket, kipirosodik, főleg zuhanyzás után. Van hogy az egész homlokomon olyan a bőr, mintha egy orrszarvúé lenne, rücskös, heges, az egész hámlik és kiszáradt. Emellett könnyen keletkezik gyulladás rajta; nem a közismert pattanás formájában, hiszen nincsen semmiféle kivezető csöve, fehér feje (ha mégis van, a legfelső hamrétegem alól árlátszik egy pici fehér szín), viszont fajó, piros, nagy dodor. A szemem környéke borzasztóan irritált, nagyon hámlik, körülötte a bőr nagyon vékony, folyton sötét színű, akármennyit alszom.


A téli szünetben vettünk egy La Roche arctisztítót a gyógyszertárban, hogy ne tusfürdővel kelljen az arcomat mosni, a nevét nem tudom pontosan, a gyógyszerész ajánlotta, eredetileg az aknékezelés utáni bőr regenerálódására való. Korábban, úgy egy fél éve kaptam egy La Roche Effeclar duo napvédős nappali arckrémet, azt viszont nem szerettem, nekem ragacsos volt, a bőröm pár óra múlva nagyon kifényesedett (gondolom mert nem szívódott be és a bőrzsírommal összekeveredett).


Szeretnék találni elsősorban egy hidratáló krémet, valamint egy arctisztítót, ami enyhíthet a problémáimon. Kíváncsi lennék nektek melyik márka, melyik termékei váltak be.



2020. febr. 13. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász!
2020. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!