Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet leszedni az arc...

Mivel lehet leszedni az arc szőrzetet egy lánynak gyantan kivul?

Figyelt kérdés
Baratnomnek rendes ott maradt a nyoma a gyanta után több napig .

2020. febr. 14. 17:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Bizony, az egész fejemet borotválom, és mégsem vagyok vérfarkas.


Sőt, azóta szebb, szerintem azért, mert a krémek nem a kis pihékbe kapaszkodnak, hanem közvetlenül a bőrömre kerülnek.

2020. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amúgy mondtad, hogy tompább borotva, és pont most csinálom, és elvágtam az ujjam, 5 perce itt vérezget. :D


Nekem is bajom volt a tompa pengével, mert nagyon "kaparni" kellett a bőrt vele. És így is maradt pihe. Viszont Ximi Vogue-ban vettem pengét, és az olyan éles, hogy... ahogy mondtam, letöröltem zsepibe a pengét, átvágta, és vele az ujjamat is. Viszont ez a penge mindent levisz, miután először használtam, utána a krémem csípett, pedig a 30%-os AHA után sem szokott.


Dermaplaning videot én is láttam, két ilyen cuncimanci volt benne, és azt mondták, növési iránnyal ellentétesen kell szedni. Kipróbáltam, és ezután tényleg szúrt az arcom. Aztán láttam egy indiai kiscsajt, ilyen hót szürke kisegér lányt, és neki aztán jött szőr rendesen. De ő úgy csinálta, hogy olajjal bekente az arcát, és szőr növekedéssel megegyezően szedte le - mióta így csinálom, nekem is szép.

2020. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!