Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a kiszáradás...

Mit lehet tenni a kiszáradás ellen?!

Figyelt kérdés

Nem, nem a krémekre gondolok.

A homlokomon a 2 szemoldokom kozott es az o4romo mindig hámlik a bőr. Mit csináljak, vagy ha muszáj krémezni, akkor mivel kenjem?? :///

Köszi a válaszokat c(:

14/L



2017. jún. 17. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el kozmetikushoz, megmondja milyen krémek jók


De pl a dmben v müllerben van sajátmárkás cucc tiniknek

Amire figyelj, hogy szükséged van minimum lemosóra, tonikra, fényvédőfaktoros nyppsli arckrémre és heti egyszer bőrradírra

2017. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először radirozd le, hogy eltűnjenek az elhalt hámsejtek. Utána használhatsz hidratáló krémet a bőrtipusodnak megfelelően.


Bár szerintem ebben a korban inkább keress fel egy kozmetikust. :) Ő megtudja mondani, hogy mi a probléma, milyen a bőrtipusod. Utána kereshetsz termékeket, de biztosan a kozmi is tud ajánlani. Amit kerülj el: az alkoholos tonikok.

2017. jún. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😙❤
2017. jún. 18. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:

iszol eleget? és a stressz?

először ezeket kéne kezelni, ha nem okés. én bepantennel szoktam bekenni ha nagyon száraz, tiptop helyreteszi

2017. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen iszok, és a stresszel sincs bajom. De azért köszi :P
2017. jún. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!