Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek ez ellen a homloko...

Mit tehetek ez ellen a homlokomon?

Figyelt kérdés

Szóval a homlokomon vannak ilyen apró kidudorodások amik fényben látszanak jobban ha mozgatom a fejem. Nem rendes pattanások csak ilyen kicsit "rücskös" ahogy anyu mondja

Ez ellen is jó ha reggel-este tisztítom meg vettem egy zsíros bőrre való Garnier arckrémet (Garnier Botanical Cream zöldtea kivonattal) mert azt hallottam/olvastam hogy attól még hogy zsíros a bőröm használjak hidratáló arckrémet hogy ne legyen még olajosabb


Ez így jó? És majd idővel azok a kis izék is elmúlnak vagyy tudtok még ajánlani valamit?


18/L



2018. aug. 23. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni egy kozmetikushoz. Lehet, hogy apró, elzáródott faggyúmirigyek tele faggyúval.
2018. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kozmetikus, tapasztalatból mondom hogy ezeket tényleg csak az szedi ki.
2018. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!