Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsírosodik a hajam, és...

Nagyon zsírosodik a hajam, és ritkul/hullik, valakinek volt ilyen, vagy tud ajánlani valamit erre? 24/F

Figyelt kérdés
24 vagyok még csak de ritkul/hullik a hajam, nem olyan vészesen de azért észre lehet venni, voltam fejbőr vizsgálaton és azt állapították meg hogy nagyon zsíros a hajam/fejbőröm, és nem engedi kinőni az új hajszálakat, a meglévők egy része meg kihullik(nem biztos hogy ettől, de nagy az esélye azért írtam ide) írtak rá valami drága zsírosodás elleni sampont meg cseppeket, de nem úgy tűnik mintha segítene rajta, viszket a fejbőröm és ugyanúgy pár nap után tiszta zsír, valakinek volt/van ilyen, esetleg tud ajánlani valamit? Előre is köszi

2020. febr. 23. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
fodrász vagyok és nekem is zsirosodik,söt az arböröm is..nem lehet mit csinálni vele,nem fog megszünni,ez hormonális a börzsirosság,egyedul idösödö korral fog lanyhulni a zsirtermelés,az meg még odébb van...en mindennap hajatmosok,mélytisztito samponnal,de cserélgetem hajhullás elleni samponnal.meg kell szabadulni a zsirba ragadt finis termékektöl,portol,szmogtol..aztan alaposan megtörlöm es hajtonikot használok,gyogynövényest.ez frissiti a fejbört.neked zsirosodás elleni tonikot javaslok,az enyhe fejbörviszketésre is jo,remélem segitettem
2020. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A borotva minden hajproblémán segít.
2020. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor még csak kezd zsírosodni érdemes befújni szárazsamponnal, utána jól áttörölni törölközővel, hogy ne maradjon nyoma. Megállítja a zsírosodást illetve napokkal kitolja, úgy hogy ne kelljen minden nap hajat mosni.
2020. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!