Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiszőkítettem a hajam és...

Kiszőkítettem a hajam és sárga lett mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Csak a tövet csináltam es az sárga a többi szép fehér szőke. Meguntam már nem fogom többet szőkíteni mert nagyon csunya most. Az eredetit akarom vissza. Milyen szín festéket vegyek rá? Szőkésbarnara befestem csúnya lesz a sötét lenövés majd? És milyen fajta festékek jók?
2020. febr. 23. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Amit a fodrász csinál. Ugyanis így, hogy a töve sárga, a vége fehér, és rákensz egy sötétebbet, a töve aranyszerű lesz, vagy olyasmi mint a dobozon, a vége pedig szép zöldesbarna.

És nincs olyan szín, hogy szőkésbarna.

2020. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Hamvasító sampont használj vagy Kallos Florillum hamvasító folyadékot. Ezek a sárgaság ellen jók, a lila színtől hamvas lesz és nem csibesárga.
2020. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most akkor mit csináljak vele? Ne fessek rá sötétet?
2020. febr. 23. 20:32
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Te tudod. Én csak javasoltam, hogy ha a töve sárga akkor hamvasító samponnal ha megmosod nem lesz sárga. Nem értem miért lettem lepontozva.
2020. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó de nekem már nem kell ez a világos szín sötétet akarok csinálni. Most kivilagositanam a sárgát de minek úgysem fogom már többet szőkíteni úgy meg csúnya lesz a lenövés.
2020. febr. 23. 21:14
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Milyen az eredeti hajszíned? Én azt mondanám egy középszőkével fesd be, ne vegyél túl sötét festéket mert megbánod és úgyis sötétebb lesz mint a dobozon. Próbálkozz először mondjuk egy Palette színezővel 321-es középszőkével.
2020. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Menj fodrászhoz.
2020. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok fodrászhoz menni. Barnás vöröses narancssargas szín az eredeti nekem nem tetszik. Bent amúgy sötét barnanak látszik de ha kimegyek a fénybe megint más. Mikor kisebb voltam szőkés hajam is volt.
2020. febr. 23. 22:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt írtad a kérdésedben, hogy az eredetid akarod vissza, most meg azt írod nem tetszik az eredeti. Akkor most mi van?
2020. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tetszik de azt akarom vissza mert többet nem fogom festeni szőkíteni
2020. febr. 23. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!