Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kiszőkítettem itthon a hajam,...

Kiszőkítettem itthon a hajam, de nem úgy sikerült ahogy akartam. , Ha bekenem barna festékkel akkor barna leszek?

Figyelt kérdés

Régen hallottam valamit a pigmentek kiszívásáról és visszatöltéséről, de ha most veszek barna hajfestéken akkor a khm.. erősen sárga hajamat az befogja fogni?

Segítsetek, holnapután osztálykirándulás és megakarok halni.



2018. máj. 8. 19:48
 1/9 A kérdező kommentje:
* Módosítás: Rózsaszín hajat betudok festeni barnára? Még mindig megakarok halni
2018. máj. 8. 21:05
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Csinálhatsz vele akármit (hamvasítás/barnítás/színezés), csak tovább roncsolod. Maradj meg egy tűrhető színnél, fogd össze, kalap/kendő rá és talán nem halsz meg holnapután. De én S.O.S. egy fodrászt javasolnék holnap reggel, van ahol nem kell előre bejelentkezni (vagy még aznap tudnak időpontot adni) és mentik, ami menthető. Remélhetőleg tanulsz belőle és nem kísérletezel, ha nem értesz hozzá, vagy ha mégis, akkor nem ilyen helyzetek előtt.
2018. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ok,

mástól más választ/segítséget kaphatok ? :)

2018. máj. 8. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Be fogja fogni a barna, de elég ronda lesz.
2018. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Befogja simán a barna, jobb lesz mint a sárga szín, ne hallgass rájuk, dmben jókat lehet kapni rakened és 30-40 perc múlva barna hajad lesz
2018. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Valami meleg vöröses barnát tegyél rá mivel kiszivtad a vörös/narancs pigmentet a hajadból és egy hamvastól ronda zöldes mocsár színe lesz. Ja és készülj arra hogy sokszor kell majd újrafesteni mert a szőkített haj nagyon hamar ledobja a sötétet. Amúgy a sárga sem olyan nagy tragédia, csak egy hamvas szőkét kéne ráfesteni, hamvasítóval mosni és szép lenne
2018. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kentem rá hamvas szőkét, de nem történt semmi, szóval most így maradok asszem :D Lejjebb vágtam a hajam szóval kicsit elviselhetőbben nézek ki. De köszönöm a válaszokat
2018. máj. 9. 11:36
 8/9 anonim ***** válasza:
18%

Egy jó középszőke tudja ilyenkor megmenteni a helyzetet. :)

A barna és a sötét szőke a leszivatott hajon fekete lesz. És csúnya is lesz.

A közepes szőke is sötétebb lesz, de az úgy is kopni fog. Inkább fodrászkellékesben vegyél. A színkód 8-cal kezdődjön, 6-os oxi kell hozzá. Pl. Imperity singularity 8.13, szép természetes szokott lenni. Valami 1200 ft oxival. A keverési arányt figyeld! 1 rész festék 1.5 rész oxi. Kikevered, vársz pár percet, felkened ecsettel. Először a tövére (2-3 ujjnyira) hagyod hatni 10 percet, aztán mehet a végére. Átfésülöd, hagyod hatni 10 percet. Lemosod.

Lehet kapni hozzá oxiplex adalékot. Az 1. tasak megy a festékbe, a 2. festés után a hajadra. Kevésbé roncsolja a festés.

Egy tubus festék két alkalomra elég vállig erő hajon, hosszún egybe elmegy az egész. Ha hosszú a hajad, akkor kell majd még egy oxi, egy kevés.


Ha ez túl bonyolult, akkor irány a rossmann és vedd meg ezt:

[link]

Használati utasításnak megfelelően felkened és kész. Vöröses-sárgás hajon sokat javít.


Aztán hagyd lenőni kicsit, és legközelebb tényleg inkább fodrász.

2018. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
OK! Hát van akiknek tényleg fölösleges segíteni. :D Azért megnézném a válaszadók haját is. :D
2018. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!