Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a philips...

Mi a véleményetek a philips Lumea SC1994 szőrtelenítő készülékről férfi mellkason?

Figyelt kérdés
Férfiként elég dus a mell szőrzetem ezért szeretném elkezdeni ennek borotválását. Régebben használtam is de mikor nőt elégé fájdalmas volt, és igy abba hagytam. Most ismét egy tartosabb dolgot szeretnék. Ajánlanátok a fent nevezett készüléket férfi mellkason?
2020. febr. 23. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocsi nő vagyok, de a terméket tudom ajánlani. Nekem is Lumea van és megvagyok vele elégedve. Azt tudni kell, hogy ahol tényleg dússabb a szőrzet ott ilyen égető érzéssel csíp a használata. Szerintem elég kellemetlen, de kinek mi. :D


Ha világos bőröd van és sötét a szőr, akkor hatékonyabb.


Nem csodaszer, nem szünteti meg teljesen a szőr növekedését, inkább csak ritkább lesz és lassabban nő majd vissza. Nekem például lábamon van egy kisebb folt, ahol mindig visszanő a szőr. Sehol másol, de onnan nem tudom kiírtani...


Én az elején havi 2-3 alkalommal használtam. Most már csak havonta egyszer. Elvileg van akinek elég 3 havonta ismételni, de én ebben nem hiszek.

2020. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!